Neljapäev 23. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Talve otsib portaalile Hinnaweb.ee ostjat

Lemmi Kann 21. september 2006, 00:00

Hinnaweb.ee ainuomaniku Talve sõnul müüb ta portaali peamiselt seetõttu, et olemasolevate vahenditega ei suuda ta enam portaali piisavalt edasi arendada.

"Potentsiaali on, puudu jääb aga investeeringutest. Otsin eelkõige sellist ostjat, kellel on tahet ja oskusi selles valdkonnas tehtud tööd edasi arendada," selgitas Talve.

Võimalike ostjatena näeb ta eelkõige internetimeediaga tegelevaid firmasid, nagu näiteks Eesti Päevaleht, Infopluss ja Infoweb.

Talve sõnul käivad praegu läbirääkimised kahe tuntud meediaettevõttega. "Müügihinda ei tahaks küll avalikustada, kuid eks see number ole ikka kuuekohaline," nentis ta.

Infowebi ASi juhatuse esimees Andres Vaaks on hinnaportaali müügist teadlik, võimaliku ostjana mainimine tuleb talle aga üllatusena.

"Jah, taolise sisuga e-kirja me neilt saime, kuid konkreetset juttu sellel teemal küll pole olnud. Kõik sõltub hinnast ja sisust, praegu puudub selle kohta igasugune info. Põhimõtteliselt võiks isegi huvi olla," kommenteeris Vaaks.

Hinnaweb.ee on hinnainfot edastav internetikeskkond, mis aitab leida tooteid ja teenuseid ning võrrelda hindu. Hinnaweb.ee alustas tegevust 2001. aastal kevadel. 2004. aasta käive on Talve sõnul 500 000 krooni.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 16:16
Otsi:

Ava täpsem otsing