Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Lihtsalt ja kiiresti paigaldatav vihmaveesüsteem

Erki Loigom 02. oktoober 2006, 00:00

AS Toode pakub uudisena Eesti turule senisest kvaliteetsemat vihmaveesüsteemi. Peamine erinevus seisneb kasutatava materjali paksuses. Kui tavaliselt kasutatakse vihmaveerennide- ja torude tootmiseks 0,50 mm paksust toormaterjaali, siis nime all Eliit müüdavad tooted on valmistatud 0,60 mm terasest.

Paksem materjal annab toodetele nägusama väljanägemise, lumi ei suuda neid vormist välja vajutada ja viisakas tulemus püsib aastaid. Korrosioonikaitset pakub kahepoolne värvkate, loomulikult on teras ka eelnevalt tsingitud. Hea väljanägemise kõrval on tunduvalt lihtsam ka Eliit-sarja vihmaveesüsteemi paigaldus. Eelkõige saigi sarja turustamisel argumendiks paigalduse lihtsus ja kiirus. Palju on kliente, kes soovivad aja ja raha kokkuhoiu huvides rennid-torud ise paigaldada. Just selles osas on Eliit-sarja vihmaveesüsteem eriti mugav. Rennide ja torude jätkamine käib ilma neetideta, spetsiaalsete kummitihendiga klambritega, mis garanteerib jätkukohtade veepidavuse pikkadeks aastateks. Seega kompenseerib ca 15% kallima materjali hinna kokkuhoid paigalduses - Eliit-süsteemiga saab hakkama iga vähegi tööriistu käes hoidnud inimene. Abiks anname loomulikult pildimaterjaliga paigaldusjuhised ja tasuta konsultatsiooni.

Eliidi vihmaveesüsteem on ümara kujuga (renni läbimõõt 125 mm ja toru 100 mm), värvivalikus on valge, tumehall, punane ja must värvitoon. Neid toone katsume hoida ka regulaarselt laos. Eritellimusena on võimalik pakkuda ka vasest süsteeme.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:21
Otsi:

Ava täpsem otsing