Otepää saab esimese gurmeerestorani

Annika Matson 02. oktoober 2006, 09:05

Otepää Golfiklubi avab tänavusel
suusahooajal Otepää esimese gurmeerestorani.

Otepää Golfiklubi turundusjuhi Triin Mägi sõnul on välja kuulutatud konkurss restoranipidaja leidmiseks. "Otsime partnerit, kes oleks valmis pakkuma kõrgekvaliteedilist toitu ja paindlikku teenindust," ütles Mägi. "Meie pakume omalt poolt pikaajalist lepingut restorani manageerimiseks ja võimalust lüüa kaasa nii restorani kui köögi sisustamisel." Mägi lisas, et gurmeerestoran saab olema Otepääl esimene, sest tõeliselt head toitu ja kvaliteetset teenindust on talvepealinnast raske leida. "Restorani eesmärk on saada piirkonna parimaks söögikohaks," lausus Mägi.

Gurmeerestoran hakkab asuma golfiväljaku klubihoones, mille ehitust alustati käesoleva aasta suvel. Lisaks restoranile hakkavad klubihoones paiknema golfipood, ilusalong, saunad ja massaažiruumid, golfisimulaator ning eraldi ruumid golfiklubi liikmetele.

Lisaks on plaanib golfiklubi Otepää Golf laiendada järgmiseks aastaks golfiväljakut poole võrra. 2007. aasta golfihooaja alguseks lisandub Otepää golfiväljaku senistele mänguradadele üheksa uut rada, pärast mida võib Otepää Golfi pidada täismõõtmeliseks ja kõrgetasemeliseks golfiväljakuks. Kokku on väljakul 18 mängurada.

2007. aasta hooajal ootab Otepää golfiväljak enda juurde üle 4100 golfimängija. Oluline osa golfiväljaku külastajate seas on välismängijatel Rootsist, Soomest ja Venemaalt.

Eesti Golfiliidu andmetel on Eestis golfimängijaid ligikaudu 3000 ja see arv on viimastel aastatel kahekordistunud. Otepää Golfiklubi on Eesti kõige kiiremini arenev golfiklubi. Harjutusväljak avati golfimängijaile 2005. aasta suvel, tänavu lisandusid esimesed üheksa mängurada. 2007. aasta hooajaks valmib kogu golfiväljak koos 18-augulise mänguraja ja klubihoonega.

Otepää golfiväljak tegutseb aastaringselt, korraldades lisaks suvisele mänguhooajale ka unikaalseid taligolfivõistlusi. Otepää Golfiklubi liikmete hulka kuulub mitmeid golfiarmastajatest tuntud inimesi nagu suusataja Kristina Šmigun ning tunnustatud spordiarst Toomas Tein.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
02. October 2006, 09:04
Otsi:

Ava täpsem otsing