Uudised

ÄP 11. oktoober 2006, 00:00

Nüüd on saabunud hea võimalus vahetada oma vana trennivarustus uute nutikate botaste ja T-särgi vastu. Särgi kangasse on peidetud pulssi lugevad sensorid, jooksujalatsi sees olev sensor mõõdab jooksukiirust ja läbitud maad. Kõik need andmed jooksevad kokku randmekompuutrisse. Jooksu ajal juhtmetesse takerdumist pole vaja karta, süsteem on täiesti juhtmevaba. Leiab selle Adidase esinduskauplusest Kristiine Keskuses, parool on adiStar Fusion.

Septembris avas Tallinna kesklinnas uksed uudse lähenemisega ilukeskus Medemis, mis pakub meditsiinilist iluravi ilma kirurgilise sekkumiseta, jäädes oma meetodite ja efektiivsusega kuhugi ilusalongi ja plastilise kirurgia vahepeale. Pakutakse näiteks fotonoorendust, kapillaaride eemaldamist laseriga, Restylane'i ja Botoxi ilusüste ning mesoteraapiat. Kes aga radikaalsemate protseduuride suhtes kõhkleval seisukohal on, võivad nautida ka traditsioonilisi lõõgastavaid hooldusi.

"Carrying Linda's Stones" ("Kandes Linda kive") on äsja ilmunud ingliskeelne antoloogia Eesti naiste elulugudest Teise maailmasõja ja okupatsioonide ajal. Raamat võiks olla heaks kingituseks Eestisse tulevatele äripartneritele, aga miks mitte ka kaasavõtmiseks välisreisidele. Mitte kõik inimesed Lääne riikides ei tea, milliseid kannatusi Eesti rahval üle on tulnud elada, kuidas toimusid küüditamised ja millist elu elasime Nõukogude okupatsiooni ajal. Raamatut ostes toetate ühtlasi väljaandjat Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskust.

Elav ajalugu Estonia kontserdisaalis, mida ükski džässisõber ei tohiks maha magada. Oktoobris oma 75. sünnipäeva tähistav Lionel Frederick Cole tuleb Eestisse 18. oktoobril. Teda on peetud oma põlvkonna üheks mõjuvamaks meeslauljaks. Freddy Cole'i peaksid hästi mäletama need, kes olid noored 50ndatel, 60ndatel või 70ndatel. Tema niigi käre hääl peaks nüüd olema veel käredam, suitsusem ja jatsum kui kunagi varem, kirjutavad kriitikud. Oma kõrv on kuningas!

Sattudes Tallinna Kaubamajja, otsi üles selle sügise uudisbrändid. Kõigepealt tee esimesel korrusel tutvust luksuslike Furla käekottidega. Tunned need ära filigraanse disaini ja väga peenelt töödeldud detailide järgi.

Naisterõivaste osakonnas võid aga valida, kas seada sammud Hispaania ülinaiseliku Caramelo kollektsiooni suunas või kui oled vaba ja ekstravagantse stiili pooldaja, siis sulle on Londonist pärit Firetrap.

Võtame tükikese soomlaste eeposest "Kalevala", killukese põhjamaist loodust, vürtsitame seda hiina võitluskunsti kung fuga ja seome kokku hingematva armastuslooga - tulemuseks võib olla nii täielik õudukas kui ka tippsaavutus, põnev igatahes. Jutt käib 20. oktoobril superkinos esilinastuvast Soome-Eesti-Hiina-Hollandi ühisfilmist "Jade Warrior". Seda eriskummalistest komponentidest kokkusegatud taiest tasub oma silmaga kaema minna juba sellepärast, et selgeltnägija rollis teeb seal kaasa meie näitleja Elle Kull. Samuti toimus osa võtteid Eestis Vihterpalu rabas ja Dvigateli laohoonetes. Nii et peaaegu Eesti film!

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:21
Otsi:

Ava täpsem otsing