Sõõrumaa rajab sada miljonit krooni maksva tennisekeskuse

12. oktoober 2006, 10:31

Urmas Sõõrumaa rajab koos erinevate
ettevõtjategaTallinnasse tennisekeskuse, mille maksumus võib ulatuda kuni saja
miljoni kroonini, kirjutab ajakiri Saldo.

Idee taga on lisaks Sõõrumaale üpris suur grupp inimesi, kellel oli tennisekeskuse idee juba aasta-poolteist tagasi "Initsiatiivgruppi kuuluvad Reet Hääl, Toomas Annus jt. Seni on huvi olnud väga suur. Täna on selge, et ükski selline spordikeskus end üksi ära ei majanda. Seepärast loodame omanike ringi saada just jõukamaid tennist mängivaid äritegelasi," täpsustas Sõõrumaa.
Kogu projekt võib maksma minna kuni sada miljonit krooni. Uus tennisekeskus peaks nii valgustuse kui ka katte poolest tulema tasemel, mis on senistest juba samm edasi.
Sõõrumaa hinnangul võiks tennisekeskuse omanike ring koosneda umbes kolmekümnest ettevõtjast, kelle panusega keskuse ehitust rahastatakse. "Eks osa rahast tuleb ka pangast laenata," lisas Sõõrumaa.
"Võiks öelda, et tegu on isegi spordikeskusega, kus põhitähelepanu on suunatud tennisele," tutvustas Sõõrumaa praegu detailplaneeringu järgus olevat projekti. Tema sõnul peaks keskusesse tulema veel jõusaal ning spordiruumid muude liikumist vajavate harrastuste tarvis, et ka tennisesõprade kaaslastel oleks võimalik sportlikult aega veeta.
Uue keskuse asukohana on välja valitud Tondi kasarmute hooviala, mis on linna sotsiaalmaa ning kuhu esialgse kehtiva planeeringu järgi oleks nagunii tenniseväljakud rajatud. Juhul kui koostöö linnaga sujub, peaks juba järgmiseks kevadeks valmima seitse välisväljakut ning sügiseks ka siseväljakud ja klubihoone.

Urmas Sõõrumaa kinnitusel muutub tennis kohalike äritegelaste seas üha populaarsemaks. Et põnevam oleks, matkib klubi XO võistlustennist. "Meil on oma edetabel, punktisüsteem ja turniirid, sealhulgas nn suure slämmi turniirid ja kaheksa punktitabeli liidri vahel aasta lõpus oma masters."
Üks kohalike äritegelaste suure slämmi turniire, millest võttis osa umbes 50 tegijat, toimus 28. septembrist 3. oktoobrini Hispaanias.

Praegu kuulub Urmas Sõõrumaa peamiselt ettevõtjaid ning firmajuhte koondavasse tenniseklubisse XO, millel 42 liiget ja mõnikümmend nn kandidaati.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. October 2006, 10:46
Otsi:

Ava täpsem otsing