Paris Hilton teenib vähem kui tennisist Serena Williams

Mariliis Pinn 16. oktoober 2006, 12:44

Tabloidide lemmikud Paris Hilton ja Nicole
Richie võivad olla peokuningannad, kuid nende vanused sportlased teenivad
tunduvalt rohkem.

Tegelikult ei ole üllatus, et noored sportlased teenivad rohkem kui meelelahutajad. Nad on karjääri tipus, kui nad on noored, samas artistide karjäär on tunduvalt pikem, kirjutas Forbes.

Mary-Kate ja Ashley Olsen, 20aastased kaksikutest näitlejad on hõivanud edetabeli esikoha 480 miljoni krooniga. Kuigi nad ei ole alates 2004. aastast üheski filmis esinenud, teenis nende jaemüügiimpeerium Dualstar kenakese kasumi.

Korvpallur LeBron James, kes on 21 aastane, teenis 312 miljonit krooni. Lisaks Cleveland Cavaliersis mängimisele on ta sõlminud reklaamilepingud Nike, Coca-Cola, Bubbalicious ja Upper Deckiga.

19aastane tennisestaar Maria Sharapova teenis 228 miljonit krooni. Lisaks tennise turniiride võitmisele on ta sõlminud lepingu Nike, Canoni ja Prince Sportsiga.

17aastane golfimängija Michelle Wie teenis 204 miljonit krooni, kuigi tema sportlikud saavutused golfiväljakul, kus ta pigem võistleks meestega, ei anna põhjust naeratuseks, võib lepinguid Nike, Sony ja Omegaga õnnestumiseks pidada.

21aastane näitleja Scarlett Johansson teenis 192 miljonit krooni. Viimased linateosed, kus näitleja üles astus olid Scoop ja The Black Dahlia, filmide edust tiivustatuna sõlmis temaga reklaamilepingu ka L'Oréal.

Tennisist Serena Williams, kes on 25 aastat vana, teenis 120 miljonit krooni. Lisaks võimsale mängule on ta loonud oma rõiva- ja kosmeetikakollektsiooni ja sõlminud reklaamlepingud Nike ja McDonald'siga.

25aastane Paris Hilton teenis eelmine aasta 84 miljonit. Hiltoni hotelliketi pärija on andnud oma nime ööklubidele, parfüümile ja videomängule. Kuna sellest ilmselt ei piisa tegeleb ta laulmise ja näitlemisega.

Adriana Lima, kes on 25 aastane modell, teenis vaid 48 miljonit krooni.

25aastane Nicole Richie teenis vaid 24 miljonit krooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. October 2006, 13:35
Otsi:

Ava täpsem otsing