Uutes filmides askeldavad karud, põdrad ja vetelpäästjad

Mari Hiiemäe 20. oktoober 2006, 00:00

20. oktoobrist saab kinodes vaadata uusi filme "Jahihooaeg" ning "Kaitseingel".

"Jahihooaeg" on kauaoodatud animafilm kogu perele, mida filmitootjad animastuudiost "Sony Pictures Animation" soovitavad vaatamiseks kõikidele inimestele vanusevahemikus kaks kuni sada kaks eluaastat.

"Jahihooaeg" on täis isikupäraseid ning toredaid tegelasi. Siin askeldavad läbisegi metsaloomad ja inimesed, kellele kõigile on antud humoorikad karakterid ning vahvad tegelasnäod.

Boog on kodustatud karumürakas, kellel pole aimugi, kuidas endale ise toitu hankida või üldse metsas hakkama saada. Tema mugav maailm pööratakse pea peale päeval, mil ta kohtub lustaka ja pidevalt lobiseva põdra Elliotiga. Kui Elliot veenab Boogi oma õdusast pesast välja tulema, et laia maailma lähedalt vaatama minna, väljuvad sündmused kiiresti kontrolli alt.

"Jahihooaja" tegelastele on hääle andnud tuntud Eesti näitlejad. Coca-Cola Plazas linastuvad lisaks eestikeelsele ka inglis- ja venekeelne versioon.

Andrew Davise lavastatud "Kaitseingel" on haarav draama, mille süþee keerleb vetelpäästjate raske töö ümber. Tuumikpaari moodustavad filmis legendaarne vetelpäästja Ben Randall (Kevin Costner) ning tema õpilane, Jake Fisher (Ashton Kutcher).

Randall pühendab oma õpetamisoskused ning meistrikogemused ülbevõitu Jake'i treenimisele, et kasvatada tema anne ja ambitsioonid meisterlikkuseni ning viia need kooskõlla päästjatele esitatavate nõuetega. Kangelaslikkuse ja eneseohverduse tõeline tähendus ning päästjate moto "Et teised saaks elada" saab Jake'ile selgeks alles isikliku kogemuse läbi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:42
Otsi:

Ava täpsem otsing