Pühapäev 19. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Kadaka aiandi alale kerkib paarkümmend korterelamut

01. november 2006, 14:19

Kadaka aiandi alale kerkib paarkümmend
korterelamut, teatas Tallinna linnavalitsus.

Tallinna linnavalitsus kehtestas detailplaneeringu, mis võimaldab Kadaka aiandi alale paarkümmend korterelamut ning kaks ärihoonet ehitada.
Detailplaneeringuga on Mustamäe linnaosas, Kadaka tee, Mustamäe tee ja Tammsaare tee vahele jäävale 23,7 ha suurusele alale kavandatud kaks 14-korruselist ja kaks 12-korruselist korterelamut, neliteist kuni 8-korruselist korterelamut ja üks kuni 5-korruseline korterelamu, kaks kuni 8-korruselist äri- ja eluhoonet, viis kuni 6-korruselist ärihoonet ning kaks kuni 5-korruselist äri- ja tootmishoonet.


Lisakas on alale ette nähtud krundid lasteaia, lastemänguväljakute ja haljasalade ning juurdepääsuteede rajamiseks. Planeeritavale alale on ette nähtud ka tihe mänguväljakute võrgustik erinevas eas lastele.
Suure osa planeeringualast hõlmab Kadaka aiandi territoorium. Osaliselt leiavad kaetud õuealade, mänguväljakute ja lehtlatena uue rakenduse ka kasvuhooned.


Detailplaneering on kooskõlas Mustamäe linnaosa üldplaneeringuga. Linnaehituslikult sobiva ja hea arhitektuurse lahenduse saamiseks korraldati ideevõistlus ning parimaks tunnistatud KOKO Arhitektid OÜ kavand võeti detailplaneeringu lahenduse koostamisel aluseks.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. November 2006, 14:22
Otsi:

Ava täpsem otsing