Neljapäev 23. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Eesti Ehitus asutas Ukrainas projekteerimisfirma

Annika Matson 08. november 2006, 16:33

Eesti Ehitus asutas Ukrainas projekteerimisfirma,
teatas firma börsile.

Teates seisab, et kontserni struktuuris kolmandas kvartalis toimunud muutustest väärib eelkõige tähelepanu septembris toimunud EA Reng Proekt LLC asutamine Ukrainas. Tegemist on Eurocon Ukraine LLC ja EA Reng ASi asutatud ühisettevõttega, mille põhitegevusalaks on arhitektuurne ja konstruktiivne projekteerimine, pakkumaks muuhulgas Ukraina ehitustegevusele kvaliteetset projekteerimistuge ning võimaldades Eesti ühel tuntumal projekteerimis- ja ehituskonsultatsiooniettevõttel, EA Reng AS-il laieneda uuele turule.

Lisaks toimus Ukrainas juulikuus kaks osaluse muutust. Esiteks suurendas Eurocon Ukraine LLC 13,3 protsendi võrra oma osalust V.I. Center LLC-s, omades tehingujärgselt 80% ettevõttest. Arvestades vähemusosalusi OÜ-s Eurocon ja Eurocon Ukraine LLC-s, kuulub AS-ile Eesti Ehitus selle tehingu tulemusena nüüd 49,2% V.I. Center LLC-st. Mainitud ettevõte omab pikaajalist rendilepingut 4,3 ha suurusele äriotstarbelisele krundile Kiiev - Borispol kiirtee ääres.

Teiseks omandas LSR-Ukraina LLC 50% Eurobeton LLC-st, ettevõttest, mis on investeerinud 10,7 ha suurusesse tootmisotstarbelisse krunti Kiievi lähistel, mille soetamist finantseeriti laenudega võrdsetes osades Eurocon Ukraine LLC ja Santora Trade OÜ, mis kuulub samasse kontserni LSR-Ukraina LLC-ga, poolt.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. August 2008, 09:46
Otsi:

Ava täpsem otsing