Schlössle hotell pääses esimesena eliitsesse ketti

Annika Matson 08. november 2006, 12:05

Schlössle hotell teatas, et on alates
novembrist tunnustatud turismispetsialistide organisatsiooni VIRTUOSO liige.

Taaskord on Schlössle Hotell eeskujuks teistele olles esimene hotell Eestis, kes sai heakskiidu liitumiseks VIRTUOSO võrguga."Meil on hea meel lisada Schlössle Hotell meie eksklusiivsesse nimekirja unikaalsetest sihtkohtadest," ütles Albert Herrera, Virtuoso hotellide ja kuurortide programmi asepresident.

"Eesti on üks neist haruldastest sihtkohtadest, mis on valmis tõusuteele asuma, ja Schlössle hotell oma rikkaliku ajaloo ja eeskujuliku teenindusega pakub ehtsat luksuslikku kogemust mida meie kliendid ootavad."
Virtuoso on juhtiv reisikorraldajate ja -büroode võrgustik, mille liikmeks saab ainult kutsega. Organisatsioon koosneb üle 6000 eliitreisinduse spetsialistist 22 riigis Põhja- ja Lõuna - Ameerikas, Kariibi mere riikides, Austraalias ja Uus- Meremaal. Liikmeteks on ka üle 1000 maailma parimaist reisipakkujaist ja esinduslikumatest sihtkohtadest.

Rohkem kui 300 iseseisvat reisikorraldajat saavad müügi-, marketingi- ja tehnoloogiatuge, eksklusiivseid teenuseid ja tooteid tänu nende Virtuoso liikmeks olemisele. Võrgu liimesagendid genereerivad üle 3,8 miljardi dollari aastas reisiteenuste müügiga, tehes grupi kõige võimsamaks luksusreiside osas. Nende suhted parimate turismifirmadega, millest 400 töötavad ainult Virtuosoga - pakuvad võrgustiku arvukale klientuurile eksklusiivseid sihtkohti ja haruldasi kogemusi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. November 2006, 12:05
Otsi:

Ava täpsem otsing