Toivo Asmerist sai kinnisvaraärimees

15. november 2006, 13:02

Endine regionaalminister ja autoäri ajanud
Toivo Asmer sukeldus koos abikaasaga kinnisvaraarendusse.

„Tartusse tegin Kroonuaia tänavale kolm kortermaja, just said valmis,” rääkis Asmer. „Nüüd käivitan uut projekti Keilasse.” Firma sai loodud juba 2003. aastal, kuid esimesi vilju saab lõikama hakata just nüüd, rääkis ta.

Asmer meenutas, et 2003. aastal valitsusest lahkudes oli ta dilemma ees, mida edasi teha. „Autoäri oli minu jaoks siis juba läbitud etapp,” nentis kunagi ASi Asmer Auto püsti pannud mees. „Mõtlesin siis, et võtan sellise väljakutse, millest ma mitte midagi ei tea. Näiteks kinnisvara. Ja viisingi ennast kurssi ning nüüd asjad juba edenevad.”

Mis võiks olla järgmine ala, millesse pärast kinnisvara, pea ees, sukelduda?

„Eks see aeg tuleb kindlasti, kui kinnisvara end ammendab. Aga eks ma siis vaatan, mis parasjagu pähe kargab,” itsitas Asmer.

OÜ Eleven Est kuulub Toivo Asmerile ja tema abikaasale Kristelile. Lisaks kinnisvaraarendusele tegeleb firma ka iluteenustega – firmale kuulub Balti Jaamas asuv 200 ruutmeetri suurune Shnelli Day Spa ilukeskus, mille sisseseadmine läks ettevõtte majandusaasta aruande järgi maksma 2,5 miljonit krooni.

Tartusse Kroonuaia tänavale kolme maja ehitamine maksis 32 miljonit krooni, kokku on majades 26 korterit, mis on kõik tänaseks müüdud. Keilasse, Vasara tänavale arendab firma 32 korteriga korrusmaja, mis peaks valmima järgmise aasta sügisel. Investeeringu suurus on ligikaudu 46 miljonit krooni. Samuti plaanib ettevõtte kinnisvaraarendust Harku vallas.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. November 2006, 13:31
Otsi:

Ava täpsem otsing