Häid ütlemisi neljapäeval, 16. novembril ilmunud ajalehtedest

16. november 2006, 10:55

Äripäev:

„Paljud mõtlevad, et müügitöö on hirmus lihtne: sõida ringi kõige uuemate, ilusamate ja kallimate automudelitega…”Topauto müügijuht Erkki Ots.

„Poliitikute pangaarved on täitmatud, kuid Eesti vaimsel eliidil on kindlasti kohustus mitte lasta end ära osta,” ASi Rondam arendusdirektor Ivo Känd.

Eesti Päevaleht:

„Sama vähe kui Moskva vanade kirikute sekka sobib NLKP kongresside palee, sobis ja sobib ka praegu Karla katedraal juugendihõnguliste Eesti Draamateatri ja Estonia otsesse lähedusse,” Prantsuse Lütseumi direktor Lauri leesi.

„Ka opositsiooni pakutud erinevad lahendused on tegelikult peoga tule kustutamine,” Riigikogu liige, sotsiaaldemokraat Eiki Nestor opositsioonifraktsioonide ettepanekutest riigieelarve-eelnõule.

„Tunnen end kui ajas, mil küla elas, mil Päts oli president ja maksis Eesti sent,” president Toomas Hendrik Ilves Avinurmet väisates.

„Praegu tahetakse Moskvas tegelikult väga, et see seadus läbi läheks,” president Toomas Hendrik Ilves pronkssõduriseadusest.

„Kaugelt vaadates on hoone klaasseinal kujundatud Eesti võsa, lähedalt vaadates avaneb seinal aga tõeline muinasjutumaailm tiivuliste elevantide, konnade ja lindudega,” uue postimaja arhitekt Indrek Allmann.

„Suur osa Eesti Raudtee viimase aja investeeringutest on tehtud eelkõige Ameerika vedurite kasutamise võimaldamiseks, mitte aga eesmärgiga tagada raudtee jätkusuutlikkust,” raudteeinspektsiooni peadirektor Jüri-Karl Seim.

„Hoia, jumal, maailma ainsat suurt professionaalset meeskoori!” helilooja Veljo Tormis viimase aja „kultuuripoliitikast” – laulukooride teenuse sisseostmisest Lätist.

Eesti Ekspress:

„Eesti Vabariigi kultuuriminister ei ole praegu mitte seltsimees Allik, vaid on seltsimees Palmaru,” Riigikogu liige Jaak Allik, Rahvaliit.

„Meil on kasulikum pidada neid pindu tühjana, kui lasta sinna peale projektid, mille edusse me ei usu,” Viru Keskuse juhataja Ants Vasar, põhjendades keskuse 1300 ruutmeetrist tühja pinda.

„Mida aeg edasi, seda enam mulle tundub, et Eestis on vallandunud miljardäride mäss,” Eesti Ekspressi peatoimetaja Priit Hõbemägi

„Väljastpoolt kaetud Prada rõivaste ja alligaatorinahksete aksessuaaridega ja peidetud Bently suitsuste klaaside taha, on nad sisemiselt jäänud ikka samasugusteks jõmmideks nagu suhkruvati päevadel,” Eesti Ekspressi peatoimetaja Priit Hõbemägi Eesti uusrikastest.

„Magusaärimehed riisuvad kümnete suhkruešelonide pealt dotatsiooni oma taskusse ja meie maksame 700 miljonit ELile kinni?” ärimees Hans H. Luik.

„Haridus annab võtme, aga ukse peab ikka ise lahti tegema,” olümpiavõitja Erkki Noole meelest ei pea laps käima tingimata eliitkoolis.

„Me ei vaja enam vanaviisi püssitorude õlitamist ja tavotitamist, vaid uut, IT-põhist ja projektipõhist ettevõtet,” kaitseministeeriumi pressiesindaja Madis Mikko ei näe midagi imelikku E-Arsenali tegemiste kantimise juhide erafirmasse Arsenaal.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. November 2006, 10:54
Otsi:

Ava täpsem otsing