Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Rait Hiiepuu asub juhtima Stora Enso Balti puiduvarumisüksust

ÄP 21. november 2006, 00:00

"Konkurss oli üsna tihe, nagu ma tagantjärele olen kuulnud," ütles praegu Stora Enso Metsa juhatajana töötav Hiiepuu. Kuivõrd ta teisi konkursil osalejaid ei tea, ei osanud ta täpsemalt öelda, mis tema kasuks otsustamisel määravaks sai. "Kogemus, praktika," pakkus Hiiepuu.

Hiiepuu näeb enda eesmärkidena metsavarumise efektiivsusnäitajate parandamist ja metsatöö tihedamat sidumist saetööstuse vajadustega.

Teemal, kuhu tema karjäär edasi areneda võiks, Hiiepuu arutleda ei tahtnud. "Kõigepealt tuleb sellel kohal ennast näidata, eks siis vaatan," ütles ta.

Stora Enso Wood Supply Balticu peakontor asub Tallinnas. Kokku hakkab Hiiepuu juhtima üle 200 inimese tööd Eestis, Lätis ja Leedus. Varumisüksus tegutseb ka Valgevenes, see tegevus kuulub Leedu kontori alla.

Wood Supply Baltic varustab palgiga Stora Enso Timberi Baltimaades asuvaid saeveskeid ning tarnib paberipuitu ja puiduhaket kontserni Rootsi ning Soome paberitehastele. Wood Supply Baltic 2005. aasta puiduvarumismaht oli 4,8 miljonit m3.

Stora Enso Mets on Eesti puiduturul tegutsenud alates 1993. aastast. Ettevõte ostab kasvavat metsa ja metsamaterjali ning teeb metsamajanduslikke töid.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing