Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ärilaused

22. november 2006, 10:27

Häid ütlemisi tänastest lehtedest.

„Parem üks väike tugev omanik kui suur ja nõrk,” innustab ärimees Allan Martinson tegevjuhte firmat välja ostma, Äripäev.

„Hea lihtne liugu lasta,” A2-Autowelti juht Raul Kivirand sarnase nimega konkurendi A2 Auto tegevuse kohta, Äripäev.

„Kui juba mingi ülempiir on pandud, siis pole ju vahet, ühtviisi tuulest võetud on see number nagunii,” ettevõtja Hede Kerstin Luik eluasemelaenu intresside tulumaksutagastuse piiramisest, Äripäev.

„EL on jäänud ebamugavasse seisu, sest selle laienenud liikmeskonda kuulub 25 riiki, aga juhtimisstruktuur on kavandatud kuue jaoks,” filantroop George Soros, Eesti Päevaleht.

„Fakt on vaid see, et Tallinna ootab justkui erakorraline seisukord: /…/ piirkonna elanikud saavad liikuda eriläbipääsu kaudu varem koostatud nimekirjade alusel,” Eesti Päevalehe juhtkiri.

„Väikeseid valikuid muidugi teen, kuhu endast infot jätta ja kuhu mitte,” tehnokratt Peeter Marvet sellest, kas jätta maha oma digitaalseid jalajälgi või mitte, Eesti Päevaleht.

„Kui sõpradega kodus teed joome ja elust räägime, siis SKPd me sellega praktiliselt ei kasvata. Aga kui läheme kohvikusse ja seal teed joome, läheb majandusel palju paremini, rääkimata praest või veinipokaalist,” Indrek Neivelt SKP kasvu tagamaadest, Eesti Päevaleht.

„On üsna palju inimesi, kes saavad aru, et olen nimekirjas selle kaunistamise eesmärgil,” Katrin Saks ei loobu europarlamendi saadiku kohast, ehkki kandideerib ka riigikogu valimistel, SL Õhtuleht.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. November 2006, 10:56
Otsi:

Ava täpsem otsing