Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Tartu Wilde pubi rajaja suundub hotelliärisse

ÄP 06. detsember 2006, 00:00

Enamusosaluse müüs Allen senisele äripartnerile, ameeriklasele Robert Lawrence Dunbarile. Osaluse müügis leppisid mehed kokku juba ligi aasta tagasi, kuid see jõustus alles nüüd.

"Oli aeg edasi liikuda ja ma lahkusin restoraniärist," ütles Allen. Samuti müüs Allen Otepääl asuva Setanta Iiri Pubi.

Samas ei plaani Allen Eestis äritegevust lõpetada. "Ma juhin Wilde külaliskorterite rendiäri nii Tallinnas kui ka Tartus," ütles ta. Ka rajab ta puhkemaju Otepääle.

Osaluse ostnud Robert Lawrence Dunbar tuli Eestisse, et teha koos Liam Alleniga Wilde pubi. "Ma armusin Wilde pubisse ja Tartusse. Kui Allen tahtis edasi liikuda, otsustasin, et jään Tartusse ja hoian pubi elus," ütles Dunbar.

Dunbar usub, et koos partnerite Erik Piibu ja Nico Lontrasega suudavad nad olla selles alati muutuvas äris edukad. "Usume, et pideva toodete ja teeninduse kvaliteedi tõstmisega võib Wildest saada edukas äri ja meil on lõbus," ütles Dunbar.

Lepingu tingimusi ei olnud Dunbar nõus avaldama. "Ma lubasin tehingu detaile mitte avaldada," ütles ta.

Allen kutsus Dunbari paar aastat tagasi Wilde pubi juhatajaks ning Lontrase peakokaks. Dunbar ja Lontras on ammused semud, kes on neli ja pool aastat paarisrakendis tegutsenud ühes enda väitel väga edukas Dublini restoranis.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 16:28
Otsi:

Ava täpsem otsing