Karu otsib juhatusse kolmandat liiget

Kaisa Tahlfeld 12. detsember 2006, 00:00

"Olympic Entertainment Groupi (OEG) juhatuse esimees Armin Karu jätkab edaspidi juhatuse esimehena, kuid plaanis on kaasata grupi juhtimistasandi tugevdamiseks kolmas juhatuse liige," teatas ettevõtte juhatuse liige Andri Avila. Sellekohaseid läbirääkimisi on tema sõnul peetud viimased paar kuud, kuid ühtegi lepingut ei olenud eilseks allkirjastatud.

Juhatuse laiendamise peamine põhjus on Avila sõnul ettevõtte kiirest arengust tulenev suur töö maht, mille edukaks teostamiseks on otstarbekas kaasata veel üks juhatuse liige.

"Armin Karu jätkab kindlasti OEG juhatuse esimehena, tema olulisemad vastutusvaldkonnad on grupi juhtimine ning kiirele laienemisele suunatud strateegia elluviimine," märkis Avila, kes ise praeguse teise juhatuse liikmena vastutab peamiselt finantside juhtimise ning investorsuhete eest.

Kolmanda juhatuse liikme põhiülesandeks kujuneks Avila sõnul gruppi juba kuuluvate ettevõtete igapäevase tegevuse korraldamine ning arendamine.

Finantsportaalides on spekuleeritud, et kolmandaks OEG juhatuse liikmeks võiks saada hiljuti Estonian Airi asepresidendi kohalt lahkunud Mart Relve. Relve ise neid spekulatsioone ei kinnitanud ega lükanud ka ümber. "Mina olen hetkel kodus ja kasvatan last," kommenteeris Relve küsimust, kas talle on tehtud ettepanek asuda Olympic Casino kolmandaks juhatuse liikmeks. Ta ei soovinud avaldada oma tulevikuplaane. "Oma tuleviku kohta on minul veel vara midagi rääkida," lisas Relve.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing