Laupäev 22. oktoober 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

FIBITil 350 põnevat rõivakomplekti

Christel Karits 09. märts 2007, 00:00

FIBITi moepäevade raames saab Viru keskuses tutvuda kevadsuviste meigitrendidega ja toimuvad moeetendused. Moepäevad kulmineeruvad aasta parima moekunstniku väljakuulutamisega.

FIBITi moepäevadel on publikuees enam kui 350 rõivakomplekti. Etenduste rõivad ja aksessuaarid on valinud FIBITi stilistid Liisi Eesmaa, Gerli Tinn ja Kirill Safanov Viru keskuses esindatud kaubamärkide seast.

Modellidena astuvad üles Kristiina Heinmets-Aigro, Piret Järvis, Sirly Tillmann, Tiina Janson, Mart Haber ja teised avaliku elu tegelased, moepäevi juhib Gerly Padar.

FIBITi korraldaja Anu Kikase meelest on FIBITi moepäevad kujunenud hooaja olulisimaks moesündmuseks. "FIBITi teeb populaarseks just see, et lisaks hooajatrendidele näidatakse publikule alati ka midagi uut.

Näiteks tutvustab seekordne FIBIT Eesti noorte moeloomingut ja Kuldnõela nominentide kollektsioone," ütles Kikas.

FIBITi moepäevadeks seatakse Viru keskuse aatriumisse üles moelava, kus toimuvad ilupäeva muutumismängud ja neljas stiilis moeetendused. Moeetendus "Fashion Victim" tutvustab kevadist noortemoodi, etendustel "Sex and the City" ja "Marc O'Polo" saab näha vaba aja rõivaste paremikku ning "Kill the Classics" annab hea ülevaate klassikalisest moest.

FIBITi üheks kõrghetkeks on 9. märtsi õhtul Viru keskuses toimuv Kuldnõela gala, kus esitletakse Eesti moemaastikku eelmisel aastal enam mõjutanud disainerite Reet Ausi, Katrin Kuldma, Marika Siska ja Tiiu Roosma erikollektsioone ning selgub 2006. aasta Kuldnõela omanik.

Seekordne FIBIT tutvustab ka Eesti noorte moekunstnike loomingut, seda pühapäeval, 11. märtsil kell 12 algaval etendusel Future FIBIT, kus esitletakse 14-18aastaste Tartu, Paide, Tallinna ja Viljandi noorte disainitud rõivaid ja aksessuaare.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:45
Otsi:

Ava täpsem otsing