Teisipäev 6. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Raamat

Tiina Kolk 02. aprill 2007, 00:00

See käsiraamat peaks igas kodus olema, sest ise tehtud töö on ühtlasi hea investeering - pakub rahuldust ja hoiab kokku raha.

"Remondi ja meisterda" koosneb seitsmest peatükist.

Alustatakse siseruumide remondist. Peatutakse põhjalikult värvimistööde, tapeetimise, plaatimise ja hooldustöödega seonduvatel töödel. Eraldi käsitletakse köögi ja vannitoa remonti, tulekollete puhastamist, põrandate ja trepppide korrastamist.

Maja väliskonstruktsioonide kontrollimist, hooldust ja remonditöid tuleb alustada katusest ja teistest kõrgetest paikadest - räästaist ja viilulaudadest, vihmaveerennidest, korstnatest. Samuti jagatakse nõuandeid, kuidas on seinu, uksi ja aknaid kõige õigem töödelda.

Edasi käiakse läbi kõige tavalisemad sisetööd, nagu põranda tegemine, seinte ja katuse isoleerimine, liistude ja vaheseinte paigaldamine jms. Seejuures õpetatakse õigeid töövõtteid ja nippe.

Need, kellel on oma õueala, leiavad raamatust näpunäiteid terrasside, treppide, piirete jms ehitamiseks. Raamatus antakse ka praktilisi nõuandeid lihtsamate mööbliesemete valmistamiseks, mööbli hooldamiseks ja parandamiseks ning lõpuks soovitatakse, milliseid elektrilisi ja käsitööriistu endale valida ning millistel töödel mingeid tööriistu kasutatakse.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:29
Otsi:

Ava täpsem otsing