Esmaspäev 20. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Enim teetöid Tartumaal

Jaana Pikalev 10. aprill 2007, 00:00

Kokku tehakse tänavu töid 333,5 kilomeetril, millest 183,3 kilomeetrit on kattega teede remonti ning 150,2 kilomeetrit kruusateedele katte ehitust.

Maanteeameti peadirektori abi Tiina Reismanni sõnul on suuremad teede ehitustööd kavas Tallinna-Tartu maanteel.

Põhimaanteedest jääb sel aastal ehitustöödest puutumata Pärnu maantee. Tallinna-Narva suunal piiratakse liiklust Kohtla-Järve ja Jõhvi vahelisel teelõigul, kus kavandatakse tee ehitamist neljarealiseks. Viimati nimetatud lõigul jätkatakse ehitustöid ka tuleval aastal.

Tartu maantee mahukaimatest ehitusprojektidest jätkub möödunud aasta lõpus alustatud Puurmani liiklussõlme ehitus, mille käigus rajatakse uus sild Pedja jõele.

Teine suurem projekt Tartu maanteel on maikuus alustatav Vaida-Aruvalla tee ümberehitus, kuhu planeeritakse mitmetasandilist liiklussõlme. Viimane projekt hõlmab 6,7 kilomeetrit ning plaanide kohaselt lükkuvad tööd ka tulevasse aastasse.

Septembriks peaks valmima Tartu-Jõgeva-Aravete maantee remont, mille käigus parandatakse 18,2 kilomeetrit teed. Ka saared ei jää sel aastal teeremondist puutumata. Suve teises pooles tuleb Reismanni teatel Saaremaale sõitjatel arvestada teelaiendustöödega Virtsus.

Küsimusele, kas teeremondikavasse lisandub projekte, vastab Reismann, et plaanid ilmselt ei täiene. "Märtsi seisuga on suuremad tööd kaardile märgitud," kinnitab Reismann.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing