Vedler lisandub aktsionäride hulka

Agnes Ojala 10. aprill 2007, 00:00

"Põhimõtteliselt siiski ostsin aktsiaid. Sain need päris hea hinnaga ja arvan, et see on väga hea investeering," ütles Vedler, kelle sõnul tuleb tema nimele ilmselt mitu tuhat aktsiat.

Vestlustest nii Vedleri enda kui ka grupi juhatuse esimehe Priit Leitoga paistab, et Vedler on üks neist Ekspress Grupi töötajatest, kellele Hans H. Luik aktsiaid alla märkimishinna müüb.

"Hans tahtis grupi jaoks olulisi inimesi tuua investori seisu, et neid ettevõttega tihedamalt siduda. Inimesi, kes selliste aktsiate ostuõiguse saavad, on kümmekond," lausus Priit Leito. Aripaev.ee küsimusele, kas ka Vedler nende seas figureerib, ütles Leito, et ilmselt on see nii.

Kõikide soodustingimustel aktsiate ostuõiguse saajate nimesid Leito siiski avaldama ei soostunud.

Ka Eesti Ekspressi teist peatoimetaja asetäitjat Tarmo Vahterit pole grupi aktsionäride nimekirjas. Tema sõnul ei olnud tal grupi börsiletuleku ajal lihtsalt vaba raha.

Eelmisel neljapäeval alustati börsil kauplemist Ekspress Grupi aktsiaga, mis kerkis esimesel kauplemispäeval 20,3 protsenti ja maksis päeva lõpuks 111,09 krooni.

Ekspress Grupi aktsiaid sai märkida kuni 29. märtsini, pakkumise tegemisel oli ühe aktsia hind 97 krooni. Esmaemissioon märgiti kuuekordselt üle.

Ekspress Grupp on ainus Baltimaades noteeritud meediakontsern.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing