Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Aerosmithile ehitatakse telklinnak

Christel Karits 18. mai 2007, 00:00

Legendaarse ansambli liikmed ja mänedžment paigutatakse hiigelsuurtesse telkidesse, mille üldpindala kokku on üle tuhande ruutmeetri. Telklinnak on elamiskompleks kõigi mugavustega, mis saab olema varustatud kaasaegsete sidevahendite. Ei puudu ka peoruumid.

Sel nädalal toimus kohtumine Aerosmithi production-tiimiga, kus kinnitati staadioni detailne plaan.

Linnakusse ehitatakse ansambli liikmete riietusruumid, mänedžmendi bürooruumid, samuti peo- ja olmeruumid ning köök. Riietus- ja bürooruumid varustatakse kõigi kaasaegsete sidevahenditega, sh mitme liiniga telefonijaama ja kiire internetiühendusega.

Muusikute ja personali teenindamiseks ehitatakse telklinnakusse spetsiaalselt dušikabiinid, saun ning konditsioneeride, satelliit-TV ja mänguautomaatidega varustatud puhketoad.

BDG tegevdirektori Eva Palmi sõnul püstitatakse kontserdi puhul taoline autonoomne linnak Eestis esmakordselt. "Bändi saadetud jooniste järgi on Aerosmithi lava mitmetasandiline ja pika 13meetrilise keelega, mis ulatub kaugele publiku sisse. See võimaldab suurel hulgal Aerosmithi fännidel näha oma lemmikuid väga lähedalt," ütles Palm.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:47
Otsi:

Ava täpsem otsing