Pärnu mudaravilat hakkab vedama Saaremaa spaaärimees

Kristina Traks 21. august 2007, 00:00

Hoonestusõiguse alghind oli 40 miljonit krooni. Pärnu linnavalitsus soovib, et hoonestusõiguse omanik restaureeriks kultuurimälestiseks tunnistatud vana mudaravila hiljemalt 2009. aasta 1. maiks ja rajaks 2009. aasta lõpuks mudaravilale mere poole juurdeehituse.

Hoonetes on lubatud tegutseda aasta läbi kasutataval kuurortravi ja/või spaa-, puhkuse- ja lõõgastuskompleksil. Vana hoone ühe tiiva soovib linn koormata kasutusvalduslepinguga, et sinna külastuskeskust rajada.

Detailplaneering näeb ette kahekorruselise juurdeehitise, määratledes selle kõrguseks 12 meetrit. Projekteerimistingimuste järgi võib juurdeehitus olla 11 meetri ehk vana hoone põhimahu kõrgune, üksikud arhitektuursed elemendid 14,5 meetri kõrgusel maapinnast. Lisaks peab investor arvestama muinsuskaitse eritingimustega.

Alvarelli Invest avas eelmise aasta lõpus 130kohalise hotelliga spaa- ja saunakeskuse Grand Rose SPA Kuressaare kesklinnas. Firma tegeleb Suure Tõllu puhkeküla arendamisega Saaremaal ja on seotud SIA Hotel Jurmala SPA opereerimisega. Koos Antti Aru, Kalle Kuusiku ja Venemaa kodaniku Pavel Perevaloviga on Alvarelli Investi ainuomanik Tiik asutanud SPA Rossia OÜ, mis kavandab spaahotelli Peterburgi regiooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing