Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Hansaplant edestas Hortest

Eleri Lopp 24. august 2007, 00:00

Uue aianduskeskuse avamine mõjub Hansaplanti tegevjuhi ja ühe omaniku Indrek Naudi sõnul majandustulemustele positiivselt. "Plaanime järgmise kolme aasta jooksul selle aasta käibe kahekordistada," ütles Naudi. Selle aasta majandustulemustega ollakse samuti rahul. "Selle aasta esimese poole müügitulemused olid prognoositust paremad. Käive kasvas 70%," sõnas Naudi. Ettevõtte esimese poolaasta käive oli Naudi sõnul 30 miljonit krooni.

Seni suurima müügipinnaga aianduskeskuse Hortese tegevjuht Kristjan Kalgan ütles, et uue aianduskeskuse avamine on igati positiivne. "Kindlasti mitmekesistab ka turgu," lisas Kalgan.

Ka Cerese aianduskeskuse tegevjuht Andres Suitso peab laienemist tervitatavaks. "Aiandushuvilised võidavad kindlasti," ütles Suitso.

Aianduskeskuste juhid usuvad, et turgu jätkub ja nõudlus kasvab.

"Kuna aiandusest on saanud hobi number üks Eestis, siis on ka konkurents aiandusturul tihe," ütles Naudi.

"Turgu on kindlasti," ütles Kalgan. "5-10 aastat on kõva istikute müük, aga tulevikus läheb turg hooajataimede peale," märkis Kalgan.

Samas ei uskunud Suitso, et turule võiks tekkida uusi aianduskaupu pakkuvaid ettevõtteid. "Pigem võivad olemasolevad aianduskeskused paari aasta pärast laieneda," sõnas Suitso.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing