Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Rüütlile kohane

Christel Karits 21. september 2007, 00:00

Eneselegi ootamatult leian end seismas peaaegu lava ees. Kontserdi alguseni jääb mõnikümmend minutit. Kusagilt kostub arvamus, et ehk jääb staar tunnikese hiljaks.

Õnneks peab söör Elton lugu kuningate privileegist - täpsusest, ja jõuab täies hiilguses lavale punkti pealt kell üheksa. Ning ei lahku sealt enne kahe tunni ja kahekümne minuti möödumist.

"Live Greatest Hits" show algab looga ""Funeral For A Friend / Love Lies Bleeding", mis kestab üle kümne minuti. Kokku kõlas Saku Suurhallis Eltoni 24 hitti.

Kas söör Elton jõuab kogu maailma armastada, on kaheldav, kuid suurhalli esiridadest vaadatuna ei paista küll, et megastaar oleks tulnud mütsiga lööma. Kui üldse midagi ette heita, siis kehva akustikat. Lavale liialt lähedal seistes läheb osa laulusõnadest kaduma. Kuid üksnes "Rocket Mani" kuulmine tasus kohaletuleku ära. Seinast seina publik on hoos ning "Crocodile Rocki" ajal hüüab saalisolijate ühendkoor täiel jõul kaasa. See paneb lava ees seisnud turvamehegi muhelema. Toimub ka lubatud autogrammisessioon. Laval on tõepoolest 500ruutmeetrine laserekraan.

Viimase loona tuleb Eltonilt tema 1970. aastal kirjutatud "Your Song", mis oli muusiku esimeseks tõeliseks hitiks ja mida on nimetatud 20. sajandi parimaks armastuslauluks.

"Sellel laulul ei ole puudusi. Ma olen laulnud seda niipalju kordi ja siiamaani ei ole sellest küllalt saanud," on Elton ise öelnud. Romantikuna pean tunnistama, et lõpuvalik oli võimas.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:49
Otsi:

Ava täpsem otsing