Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Logistikategu selgub novembris

26. september 2007, 00:00

Logistikateo konkursile sobivad 2006/2007. aastal ellukutsutud ja rakendatud logistilised parendused, mis kasvatasid teie ettevõtte efektiivsust, käivet, kasumit, tarnekindlust, varude ringlemiskiirust, klientide rahulolu, optimeeris tegevust või aitas säästa kulusid.

Logistikateenuse pakkujatelt on oodatud konkursile tööd, mis on kasvatanud ettevõtte klientide vastavaid näitajaid.

Viieliikmeline þürii valib kõigi kandidaatide seast kümme finalisti. Þürii koosneb kahest Äripäeva logistikaajakirjanikust ning kolmest tunnustatud logistikajuhist.

Finaali pääsevaid töid tutvustatakse Äripäeva transpordirubriigi, Äripäeva kuukirjade Logistika ning Transport ja Logistika vahendusel, samuti Äripäeva veebiversioonis. Finaali jõudnud logistikategusid hindab nii þürii kui ka Eesti logistikaavalikkus hääletamise teel. Nii þürii otsusel kui ka avalikkuse hinnangutel on 50protsendiline osakaal. Punktide võrdse jagunemise korral on määrav þürii otsus.

Mis on saanud Aasta Logistikateo konkursi varasematest võitjatest?

Lextrans jätkab autotransiidiga Eesti sadamaist, vaatamata olukorra keerukusele Eesti-Vene piiril. Piiriületuseks kasutab Soomet! Seega kasvatab korraga kahe riigi transiiti. Sillamäe Sadam areneb, kuid aprillisündmuste tõttu on olukord suhteliselt keeruline. DFDSi ja Schenkeri uued laod ning terminalid täitusid silmapilkselt ja on end igati õigustanud. Seeläbi on kasvanud nende firmade klientidele pakutavad võimalused.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:36
Otsi:

Ava täpsem otsing