Terje Okk eelistab jumekust meigile

Liina Raudik 10. oktoober 2007, 00:00

Terje on veendunud, et kui nägu on jumekas, piisab igapäevaseks meikimiseks ripsmete ja huulte toonitamisest täiesti. "Ega ma oskagi ise endale väga erilist meiki teha. Kui tahad korralikku tulemust ja ees on mingi tähtis üritus, siis on parem lasta professionaalil seda teha," soovitab Terje. Professionaalset meiki läheb tal tarvis neli-viis korda aastas.

Eelkõige kaunistab Terje meelest inimesi sisemine positiivsus: "Näiteks suvaline inimene võib tänaval vastu tulles väga särada, kuigi ta võib-olla ei olegi klassikaliselt ilus." Kahjuks tundub talle, et soojema kliimaga maades elavate inimestega võrreldes säravad eestlased ikkagi vähe. "Pigem peegelduvad meie näos laenud ning muud mured," arvab ta.

Terje meelest aitab sisemist positiivsust hoida lisaks soojamaareisidele spaade külastamine. "Lähed, lülitad ennast välja, paned hommikumantli selga, naudid protseduure ja see mõjub tõesti lõõgastavalt," kiidab ta. Eriti mõnusaid elamusi on Terje saanud aga mõningatest välismaa spaadest - nende fenomen on olnud vahetu ja siiras suhtlemine kliendiga, mida siinmail just naljalt ei kohta.

Massaažidest on Terjel eredamalt meeles meemassaaž. "See oli jube valus - sa ilmselt pead olema paksu nahaga, sest muidu sa ei ela seda vist üle," naerab ta "Kuid pärast oli enesetunne küll väga mõnus." Siiski pole Terje meemassaaži hiljem enam tellinud.

Küll aga külastab ta tihedalt oma lemmikjuuksurit Pireti ilusalongis - nii umbes iga kolme nädala tagant ja juba kuus aastat järjest. "Julgen öelda, et ma usaldan oma juuksed täielikult oma juuksuri kätte - ma ei ütle talle, mida ta tegema peab, vaid ta teeb ise," jagub tal oma juuksurile vaid kiidusõnu. Igasugustele lõikustele lisaks on praegu tumepruunide juustega Terjel olnud nii punased triibud, juuksepikendused kui ka lokid.

Näonahka hooldab Terje kosmeetikasalongides. Tavaliselt võtab ta näohooldusi viie korra kuurina. "Kui sa esimesel-teisel korral muutust veel ei näe, siis viiendal korral on nägu juba rõõsa ja punapõskne," kirjeldab ta oma kogemusi. Kosmeetikatoodetest on Terje sarja Benefit austaja - seda ostab ta Ameerika Ühendriikidest, sest Eestis seda ei müüdagi.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:37
Otsi:

Ava täpsem otsing