Teisipäev 24. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Ryanair tunneb Tallinna vastu huvi

Mariliis Pinn 16. oktoober 2007, 00:00

"Me peame paljude ettevõtetega läbirääkimisi uute lennuliinide asjus, kokkulepped sõltuvad sellest, kuidas lennud graafikusse sobivad, kas on sobivaid lennukeid, kuidas firmad turusituatsiooni hindavad," selgitas Loik.

"Muude firmade hulgas on Tallinna lendamise vastu huvi tundnud Ryanair," möönis Loik. "Kuid konkreetne kokkulepe puudub ja järgmisel aastal nad siia lendama tõenäoliselt ei hakka."

Loik kinnitas ka plaani alandada lennujaamatasusid. "Seda ei tehta Ryanairi pärast, vaid kõigile ettevõttele kehtivad ühtsed tasud," lisas ta. Tallinna lennujaama nõukogu otsustab lennujaama tasude saatuse reedel.

Eelmisel nädalal kohtus Ryanairi asepresident Michael Cawley majandusministeeriumi abiministri Siim-Valmar Kiisleri ja Tallinna lennujaama esindajatega, kirjutas Eesti Päevaleht.

"Ryanair väljendas oma selget huvi ja ka meie oleme kindlasti huvitatud uutest lennufirmadest," märkis Loik. "Siiani on takistuseks olnud meie lennujaamatasud, kuid nüüd oleme otsustanud järgmisel aastal tasusid kõigile vähendada. Kui palju, selgub eelarve tegemise käigus."

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:06
Otsi:

Ava täpsem otsing