Rebase kübaratrikk

Christel Karits 26. oktoober 2007, 00:00

Kui tavaliselt on jõulude eel tabanud plaadipoode uute CDde tulv, siis saabuva advendi aja alguses on otsustanud staarid ise kohale tulla.

Eesti publik võib hõisata, sest kümne päeva jooksul käib meil ära viis maailmanimega tegijat.

Ise pean kontserdikorraldajate suurimaks üllatuseks Peeter Rebase kübaratrikina tunduvat saavutust tuua vaid kuuajase ette teatamisega Saku Suurhalli lavale hetke üks populaarseimaid lauljaid Enrique Iglesias. Küsisin FBI kontserdiagentuurilt, kuidas nad seda teevad. Nii kergelt ja elegantselt.

Muidugi on selle taga aastatepikkune töö ja suhtlusoskus. Mida muud võikski vastuseks oodata?

Suurimad unistused on FBI-l aga veel täitumata, kuid nad liiguvad nende saavutamise poole. Võite vaid oletada, kes superstaaridest on sihikul.

Kindlasti on skeptikuid, kes väidavad, et eesti rahval pole nii palju raha ja ehk huvigi, et nüüd juba pea iga kuu ligi tuhat krooni kontserdipileti eest välja käia. Siin on konkreetne näide selle väite kummutamiseks: FBI ConcertClubi kampaania raames osteti Enrique Iglesiase kontserdile ühe päevaga üle 2000 pileti. Pilet kolme esimesse ritta maksab 1500 krooni.

Enrique Eesti-kontsert on tema Euroopa-tuuri viimane ja toimub 30. novembril Saku Suurhallis.

Staar ise saabub eralennukiga, tehniline ja teenindav personal tulevad nelja bussiga. Kontsert toimub vaid istuvale publikule. Lavale pannakse lisaks lavakeel, mis on tervelt viis meetrit pikem kui Aerosmithi kontserdil oli, ulatudes poole saalini.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:50
Otsi:

Ava täpsem otsing