Neljapäev 27. oktoober 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

E-kindlustus vahendab kahjukäsitlusteenust telefoni teel

Katre Pilvinski 09. november 2007, 00:00

E-kindlustus vahendab alates eilsest maailma ühe juhtiva kindlustusseltsi Royal & Sun Alliance tooteid, teatas ettevõte. Royal & SunAlliance toob esimesena Eestis turule kahjukäsitluse telefoni teel, mis säästab inimeste aega ja vaeva, ning koguriski põhimõttel autokindlustuse, mis sisaldab kaitset ka auto tehnilise rikke korral.

"Suurimaks muudatuseks kliendi jaoks on laienenud kindlustuskaitse, hüvitatav on muu hulgas näiteks ootamatult tekkinud tehniline rike, mida tavapärane kaskokindlustus ei kompenseeri," selgitas Rossar.

Eesti Kindlustusmaaklerite Liidu juhatuse liige ja Marsh Eesti juhatuse esimees Mart Mere kommenteeris uue kindlustusseltsi turuletulekut, et tihenenud konkurentsisituatsioon ja klientide suurenenud vajadused on tinginud alternatiivseid lahendusi, kasutades ära IT pakutavaid võimalusi.

"Kui hindade osas on seni tuldud palju järele, siis nüüd on hea meel tõdeda, et ka kindlustuskatete osas suhtutakse märksa avaramalt, jättes eririskide korral kõrvale standardsed valmiskirjutatud tooted, lisades ja kombineerides kindlustustingimusi vastavalt konkreetse kliendi vajadustele," lisas Mere.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing