Neljapäev 23. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Alati valmis!

ÄP 13. november 2007, 00:00

Lia Ratnik, olles kursis koolituse arengute ja teemadega ning alati valmis teadmisi jagama nii oma töökohal kui ka teistes ettevõtetes ja ülikoolides, on mõjutanud inimeste arendamise teema tähtsustamist laiemalt.

12. septembril tunnustati VII Eesti koolituskonverentsil "Organisatsiooni teadmiste kultuur" ETKA Andrase ja Tallinna Konverentside poolt aasta koolitusjuhi nominente ja tiitli pälvinud Hansapank ASi personali arenduse osakonna juhatajat Lia Ratnikut.

Aasta koolitusjuhi tunnustus antakse välja inimesele, kes on andnud olulise panuse oma organisatsiooni terviklikule arendamisele professionaalse, eesmärgipärase ja tulemusliku personali koolituse juhtimise kaudu.

Konkursi žürii otsustas sel aastal tiitli anda Lia Ratnikule inimeste arendusprotsessi süsteemse kontseptsiooni juurutamise eest, kompetentsimudeli rakendamise ja positsioonipõhiste ootusmudelite loomise eest inimeste hindamiseks kogu Hansapanga Grupis Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal, ning juhtimiskompetentside süsteemse arendamise ja vastavate arenguprogrammide loomise eest.

Konkursi žüriisse kuulusid Eesti Andragoogide Liit, Koolitusjuhtide Kogu, Eesti Tööandjate Liit ja PARE esindajad.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:38
Otsi:

Ava täpsem otsing