Laupäev 25. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Egiptuse hotellid eelistavad rikkamaid

Julia Vlasova 14. november 2007, 00:00

Põhjus võib olla selles, et Egiptuse hotellid on teinud liiga palju broneeringuid ja eelistavad jõukamaid Lääne-Euroopa kliente. Estour pakkus reisijale asenduseks valikut kahe teise hotelli vahel. dv.ee-l Estourilt kommentaari saada ei õnnestunud.

Turismifirma OÜ Ljuna Tours esindaja Ljudmilla Kasjan rääkis, et mõnikord harva võib hotell jätta broneeringu kinnitamata. "Siis pakub turismifirma kliendile teisi, samaväärseid või paremaid hotelle," kommenteeris ta. Kasjani sõnul on probleemi tekitanud Egiptuse hotellid.

Domina World Traveli turundusjuhi Helena Sauli sõnul oli neil sel hooajal paar taolist juhtumit. "Sellistes olukordades on süüdi Egiptuse hotellid, kes kinnitavad rohkem broneeringuid, kui neil on kohti hotellis," seletas Saul.

Sama probleem on Vene reisikorraldajatel, venelased on otsustanud vähendada tšarterlende Egiptusesse poole võrra, teatas BBC, kelle andmeil puutus oktoobris 80% Venemaa turiste kokku olukorraga, kus hotell jättis broneeringu kinnitamata.

Venemaa turismiliidu pressiesindaja ütles, et egiptlased müüvad Vene reisikorraldajate tellitud numbritoad eurooplastele, kes maksavad nende eest rohkem. Ka võib Egiptuse hotell broneeringu ühepoolselt tühistada.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:10
Otsi:

Ava täpsem otsing