Julianus pani väikeettevõtjate liidu EVEA patuste nimekirja

Kadrin Karner 22. november 2007, 00:00

Kuigi Julianus Inkasso seostab EVEAga selle tegevjuhti Riina Danilsoni, siis väikeettevõtjate liidu praeguste töötajate sõnul on naine lapsepuhkusel ega ole firmas tegev.

EVEA osutab siinkohal Transcom Eestile. EVEA endine arendusjuht Olavi Antons tunnistas, et töötas firmas ajal, mil ühendus tegi koostööd Transcom Eestiga, samuti kinnitas ta väidet, nagu oleks just tema tegelenud otseselt Transcomilt tellitud teenuste haldamisega.

"Transcomiga jäid asja poolikuks," ütles Antons ning põhjendas seda prooviperioodi edukusega, mille järgselt töötas Transcom paraku "ülepeakaela".

Transcom Eesti kommentaari Äripäeval saada ei õnnestunud.

EVEA president Ain Kabal on veendunud, et tegemist on firma ilmse pahatahtlikkusega EVEA suhtes. Kabal rääkis rahulikul häälel, et tema teada on tegemist lihtsalt pahatahtlikkusega ja EVEA midagi maksta ei kavatse, kuna nõue on põhjendamatu. Tema sõnul puuduvad EVEA-l sellised kohustused, mida ühendus täita ei jõua.

Kabali kinnitusel pole olemas isegi lepingut, mis tõendaks, et selliseid teenuseid on tellitud, rääkimata siis maksmata jätmisest.

Kabali sõnul pöörduks tema selle ettevõtte asemel kohtusse ja lahendaks tekkinud nõudmised seal. Seda aga Kabali teada ettevõte veel teinud ei ole.

President ütleb valitseva olukorra kohta: "Käib ikka jubedalt närvidele, et nii saab."

Julianus Inkasso avaldab igal nädalal Äripäevas reklaami nimekirjaga isikutest, kes firma andmetel ei täida kohustusi nõuetekohaselt.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:11
Otsi:

Ava täpsem otsing