Imbi Niinemäe koduspaa

Liina Raudik 05. detsember 2007, 00:00

Spaades ja salongides tehtavate kehahooldustega on Imbi tuttav tänu ilusalongi omavale sõbrannale. Kõige sagedamini teeb ta kodus turbahooldust. Kui on aga tarvis enne õhtust väljaminekut paar sentimeetrit ümbermõõtu vähendada, siis on hea teha kohvibandaaži. "Neid kehahooldusi on küll kodus lihtne teha, kuid 40 minutit saunas üksinda passida on see kõige raskem osa," naerab naine.

Imbi üks suur kirg on meikimine. Ta on selles nii osav, et kui koos sõbrannadega välja läheb, siis peab ta värvima ka neid. Meiginippe on Imbi käinud omandamas ka koolitusel. "Mulle tõesti väga meeldib katsetada ja olen isegi mõelnud käia rohkematel koolitustel, lihtsalt iseenda tarbeks," tunnistab ta.

Argipäevane meigikunsti rakendamine jääb sageli ajapuuduse taha, kuna Imbi käib paar-kolm korda nädalas enne tööd tennist mängimas. Pärast seda on alati hirmus kiire ja siis saab värv näole autos või seal, kus juhtub. See-eest neil päevil, mil tennist ei ole, naudib Imbi hommikust meikimist topelt.

Sagedase trenni tõttu pöörab Imbi palju tähelepanu ka lihaste heale tervisele - selle nimel käib ta iga nädal massaažis. "Raudselt eelistan tugevat massaaži kergele silitusele," kinnitab ta.

Ilutoodete valikus on Imbil kujunenud välja omad eelistused. Tema lemmiktooted on Collini C-vitamiini ja kollageenikreem näole. Juuksehooldustoodetest on juba tükk aega kasutuses olnud firma Leonor Greyli bambusešampoon, jasmiinimask ja palmiõli. Kuna juuksed samadest toodetest aeg-ajalt väsivad, peab vahelduseks kasutama ka muid marke.

Aastaid järjest lõhnastas Imbi ennast Dolce&Gabbana Light Blue lõhnaõliga. Hiljuti ostis ta endale ka Ferre Rose'i lõhnaõli. Lõhnademaailm laiemalt teeb aga Imbit ettevaatlikuks ning ta on hakanud järjest rohkem eelistama allergia osas testitud või lõhna- ja värvivabasid ilutooteid. "Ma leian, et keemiat on meie ümber niigi väga palju," põhjendab ta. Sellele mõtlema sundis Imbit asjaolu, et tal on viimastel aastatel hakanud esinema allergilised reaktsioonid. Näiteks oma nikliallergia tõttu kannab ta vaid niklivabast hõbedast või valgest kullast ehteid.

Samuti tekkis tal solaariumi- ja päikeseallergia. Kuigi varem käis Imbi regulaarselt paar korda nädalas solaariumis, siis nüüd ta seda enam teha ei saa. "Ma ei ole kunagi nii valge olnud kui praegu, aga selle eest on nüüd üks kohustus vähem," üritab ta asjale positiivselt vaadata. Loomuliku päikese allergiast on Imbi üle saanud tänu UVA-lampidega valgusravile.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:40
Otsi:

Ava täpsem otsing