Teisipäev 21. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

K-poliitik tõrjub bordelli pidamise süüdistusi

11. jaanuar 2008, 07:26

Kas Tallinna linnavolikogu eelmise
koosseisu korrakaitsekomisjoni esimees Richard Sikk võib olla seotud lõbumaja
pidamisega? Et sellised vihjed lõbuäri tundvatelt inimestelt tulevad,
otsustasime uurida, kes on Sikk ning mis äridega ta tegeleb.

Tallinna taksojuhtide jaoks pole mingi saladus linna lõbumajade asukohad.

Paari aasta tagused suured politseihaarangud on kohtade arvu küll kokku kuivatanud, kuid paar suuremat kohta tegutsevat endiselt.

Ajakirjanduseski läbi käinud Tedre tn 3-le lisaks nimetavad lõbujanulisi kliente sõidutavad taksojuhid teise aadressina Mööblimaja ligidal asuvat Ristiku põik 8a, kus asub Nord Hosteli nime kandev majutusasutus ning selle küljes ööklubi Klubi 8. Tegemist on kahekorruselise peahoone ning garaaþide kompleksiga, mida osaühing Nord Reval Apartments rendib riigile kuuluvalt firmalt Teede Tehnokeskus.

Hosteli omanik on keskerakondlasest eelmise Tallinna linnavolikogu koosseisu liige Richard Sikk. 2002. aastal 213 häälega volikogusse pääsenud Sikk jõudis seal olla ka korrakaitsekomisjoni esimees.

Klubis 8 on Sikk üks omanikest, teiste nimesid ta avaldada ei soovi. "Mis me nendest räägime. Ma ei tahaks, et see oleks rõhutatud. Loodan, et te mõistate."

Taksojuhtide sõnul toimib lõbumajandus lihtsalt. Meestele on sissepääs klubisse 200 krooni, naistele poole vähem. Sees on 10-20 tüdrukut, kellega saab tutvust sobitada ning siis hostelis tuba võtta. Mingit kupeldamist ei toimuvat ning taksojuht ootab kliendi enamasti ka sealsamas ära. Ööklubi avatakse igal õhtul kaheksast ning uksed on kuni hommikuni lahti.

Siku jaoks ei ole teemapüstitus uudis, kuna selliseid jutte on ta enda sõnul varemgi linna peal kuulnud. Mehe kinnitusel toimub klubis kõik lubatud reeglite piires ning päris kindlasti ei toimu kupeldamist.

"See maja on minu kontrolli all. Ma pole seda masti mees, kes paneks pea tulle sellise asja pärast. Ma võin iga kell klubi rendilepingu lõpetada, kas või päevapealt, kui see läheb minu põhimõtete ja äri vastu. See, mis toimub väljaspool baari, ei ole minu asi. See on elu," kinnitab ta veelkord, et lõbuäriga siin ei tegeleta.


�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. April 2008, 15:47
Otsi:

Ava täpsem otsing