1Partner Ehituse juht: paljudel on hing kinni

14. jaanuar 2008, 11:56

Jaanuarist asus 1Partner Ehituse
tegevjuhi kohale Priit Aer, kes võrdleb kinnisvara arendusprotsessi
vastupidavusalaga, kus paljudel, kes viimastel aastatel suure hurraaga rajale
asusid, on täna tõenäoliselt hing kinni.

1Partner Kinnisvara tegevdirektori Martin Vahteri sõnul on 1Partner Ehitusel ees uus arenguetapp ning seetõttu oli organisatsoonile vaja leida ka uus tugev juht, teatas ettevõte. „Kinnisvara müügi ja vahenduse struktuur on praeguseks välja arendatud ning omandanud turutegijate juhtgrupis kindla positsiooni. 1Partner Ehituse ülesandeks on katta arendusprotsessi projekteerimise ja ehitamise staadiumid,” selgitas Vahter.

1Partner Ehituse värske tegevjuht Priit Aer omalt poolt võrdles kinnisvara arendusprotsessi jalgrattamaratoniga. „Tegemist on vastupidavusalaga ning paljudel, kes viimastel aastatel suure hurraaga rajale asusid on täna tõenäoliselt hing kinni. 1Partner on oma organisatsiooni nii arendanud, et ka raskete mäkketõusude võtmine oleks meeskonnale igati jõukohane,” kiitis Aer uue väljakutse perspektiivikust.

Siiani töötas Priit Aer NCC Ehituse arendusdirektorina. Kokku töötas Aer seal kuus aastat, millest viimased kolm ja pool oli ta sealse elamuehituse arendusdirektor. Töökohustused hõlmasid elamuehitusprojektide planeerimist, läbiviimist ja müügiorganisatsiooni juhtimist. Aeru käe all valmisid Kõrgemäe kortermajad ja Tammeõue elamurajoon Viimsis, Vana-Kuuli kortermajad Lasnamäe serval ning Rabaküla elurajoon Mustamäel. Aeru juhatusel on loodud NCC Ehituse elamuehituse kaubamärgi NCC Tähekodu ideoloogia.

1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, -hindamine, ehitamine ning investeeringute juhtimine. 1Partner Kinnisvara poolt juhitavate varade kogumaht ületas 2007. poolaasta seisuga 1,2 miljardit krooni.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. January 2008, 12:03
Otsi:

Ava täpsem otsing