Külapoisist sirgus pantvangistaja

Mariliis Pinn 18. jaanuar 2008, 07:39

Ta oli üle küla tipp-topp poiss,
iseloomustavad Raplamaa elanikud Ardo Tammissaart (21), kellest kõigi üllatuseks
sai sel nädalal Ines Karu pantvangistamise tõttu hoopis negatiivne
kangelane.

Seda, miks Rapla lähedal 83 elanikuga kodukülas üksinda elav Ardo nii jabura kuriteokava, nagu seda oli Ines Karu pantvangistamine, sepistas, imestavad praegu pea kõik nooruki tuttavad, kirjutas Postimees.

Põhikooli lõpetamise järel suundus Ardo kutsekooli ehitust õppima. Pärast eriala omandamist läks ta tasuvale ehitustööle Norrasse, kus ka vahelduva eduga viimase ajani töötas.

Pärit korralikust perekonnast, piisavalt suure õiglustundega. Tõsi, kui poisi isa kolm aastat tagasi emast lahku läks, ei hoidnud ema poolt olnud poeg oma tundeid tagasi ja läks isale kätega kallale.

Kuigi Norras piisavalt hästi teeninud nooruk ei tohtinuks suures rahahädas olla, nõudis lõbus elu ilmselt oma. Sellest tulenes ilmselt ka nooruki soov miljonite järele.

Sellel, et Ines Karu pantvangistamise kava vahemeheks oli praegu kolmikust ainsana allkirja vastu vabaduses viibiv Rauno, on loogiline seletus.

Samuti suure peomehena tuntud Rauno, kes elab Raplas, oli Ardo üks paremaid sõpru. Ent seda, kuidas Ardo tutvus koos temaga nüüd vahi all viibiva Viljar Kangusega (21), ei oska pakkuda isegi tema kodukohast pärit sõbrad.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. January 2008, 08:28
Otsi:

Ava täpsem otsing