Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Edgar Savisaar: Inno ja Irja Augeiase tallides

31. jaanuar 2008, 18:18

Tallinna linnapea Edgar Savisaar kiidab oma
blogis endist Äripäeva ajakirjanikku Inno Tähismaad ja tema naist Irjat, kes
lahkavad julgelt avaliku elu tegelaste varjukülgi.

"Ma ei ole juba ammu lugenud nii vahedaid poliitikuid ja meediamoguleid paljastavaid tekste kui nende kahe sulest," räägib Savisaar. "Üldiselt pean ennast küllaltki hästi informeeritud inimeseks, kuid vaatamata sellele sain Inno ja Irja blogi lugedes nii mõneski asjas targemaks. Kui meedia oleks vähegi sõltumatu, siis võiks mitmed selles blogis käsitletud teemad leida laiemat kajastamist."

Savisaar märgib, et ei pea seejuures silmas üksnes lugusid reformierakondlaste Jürgen Ligi ja Rein Langi silmarõõmudest parteikontoris, mis oma sisult sobiksid ka SL Õhtulehe veergudele.

"Ootan huviga, millal langeb ajakirjanduses vaikimismüür ning Inno ja Irja blogis kirjutatu jõuab laiema avalikkuse ette. Kui justiitsministrit diskoõhtul saatnud tütarlaps lubab inimesi vangi panna, siis peaks see kindlasti ületama uudiskünnist," selgitab linnapea.

Samas võib Savisaare blogist leida ka pisut kriitikat. "Kui Innot ja Irjat pisut arvustada, siis mulle tundub, et kohati ületab nende blogi hea maitse piiri," kirjutab Eesti üks mõjukamaid poliitikuid ning lisab, "läheb liialt intiimseks ja ropuks. Kuna olen omal ajal isegi tundnud Äripäevas töötanud Inno buldogihaaret, soovitaksin tal Reformierakonna seksiseiklustest enam keskenduda nende tegelaste ärihuvidele. Materjali peaks piisama ja vaevalt sellest näiteks Postimehest saaks kunagi lugeda."

Omal ajal kaebas Savisaar Äripäeva Inno Tähismaa kirjutatud artikli pärast kohtusse ning nõudis lehelt miljonit krooni valuraha.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
31. January 2008, 18:18
Otsi:

Ava täpsem otsing