Neljapäev 8. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Lainsalu: tegelikult ahistatakse hoopis müüjaid

14. veebruar 2008, 12:32

Müügiekspert Ekke Lainsalu sõnul toimub
tegelikult müüjate ahistamine ning tema sõnul peaks vastu võetama sellesisuline
seadusesäte.

Aripaev.ee online-intervjuus tundis lugeja huvi, millal on oodata seaduste täiendamist teemal: keelatud on agressiivne ost ning agressiivsete tarbimisvõtete kasutamine ning kas müüja võib keelduda müügist, kui tarbija ahistab ja raiskab aega kohati ebaharilike küsimustega, samas aimates, et müügitehinguni nii või naa ei jõuta.

„Selle küsimuse peaks esitama tarbijakaitsele, kes selle hambutu seadusetäienduse on loonud. Ma olen selle poolt, et osa tarbijaid on vaimselt degenereerunud ja tegelikult toimub müüjate (eriti jaekaubanduses) ahistamine ning peaks vastu võtma "Müügiinimese vaimse ja füüsilise tervise kaitse seaduse". Ma usun, et peaks vastavasisulise eelnõuettepaneku riigikogule tegema,“ vastas Lainsalu.

„Müügiinimese amet on kurnav, osa tarbijaid on agressiivsed ja maniakaalsed ning sellest johtuvalt on vaja meie kaitseks midagi ette võtta:) Vene ajal anti tervistkahjustava töö eest vähemalt päevas tasuta liiter piima, aga täna? Kas sellist Eestit me tahtsimegi?“ lisas müügiekspert.

Loe online-intervjuud SIIT!

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. February 2008, 12:13
Otsi:

Ava täpsem otsing