Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Müügikoolitaja: vaimselt degenereerunud tarbijad ahistavad müüjaid

15. veebruar 2008, 10:34

Ütlemisi tänasest, 15. veebruari
pressist

„Loodan parimat, mida üks kahtlustatav loota saab,“ maadevahetajast ärimees Tarmo Pedjasaar uurimise edenemisest, Äripäev.

„Uurige parem seda, kui palju see toimik kaalub. See on nii suur, et seda võiks veoautoga vedada,“ Merko Ehituse esindaja Meelis Kubits, Äripäev.

„Linnaruum ja hooned suhtlevad ümbritsevaga, linnaelanikuga,“ Rotermanni kvartali arhitekt Villem Tomiste sai valitsuse kultuuripreemia, Äripäev.

„Ma olen selle poolt, et osa tarbijaid on vaimselt degenereerunud ja tegelikult toimub müüjate ahistamine,“ Müügitreeningute Keskus juht Ekke Lainsalu, Äripäev.

„Me ei julge enam mõne aja pärast leivapätsigi osta, kuna arvame, et siis ei saa me oma laene teenindatud,“ Ekke Lainsalu, Äripäev.

„Olem kindel, et meie energiatööstuse juhid lõpetavad oma elu põrgus, siis on aga kahjuks juba hilja,“ CV-Online asutaja Jüri Kaljundi, Äripäev.

„Endine Balti solidaarsus kerkib esile ainult aeg-ajalt, nagu Eesti pronkssõduri kriisi ajal,“ politoloog Heiko Pääbo, EPL.

„Kui väidame, et maailmakaubandus meid ei huvita, siis peab ütlema, mis meid huvitab,“ majandusminister Juhan Parts, Postimees.

„Kui hoones on juhtunud tulekahju, siis võib kinnissilmi öelda, et tavaliselt pole sellel majal kasutusluba,“ If Kindlustuse Balti vanemtootejuht Merko Kimsto, Postimees.

„Eriti kurb on see, et viimasel ajal näeb Tallinnas massiliselt noori autojuhte, kes liiklevad kui tulnukad teiselt planeedilt,“ ärimees Toivo Asmer, Postimees.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. February 2008, 10:27
Otsi:

Ava täpsem otsing