Analüütik: istuksin ikkagi veel kaevikus

Aili Sandre 21. veebruar 2008, 11:21

Ärilauseid tänastest, 21. veebruari
ajalehtedest.

"Ma oleksin väga rõõmus, kui sa ütleksid mulle aasta lõpus, et olin loll, aga kui peaksin praegu arvama, siis usun küll, et Olympic EG aktsia tõuseb 50 protsenti, aga Baltika ja Tallinki oma langeb 50 protsenti aasta lõpuks,"Trigon Capital ASi omanik Joakim Helenius, Äripäev.

"Istuksin ikkagi veel kaevikus. Lahinguväljale veel ei tormaks. Kaeviku servalt piiluksin aga välja küll," LHV analüütik Erki Kert, Äripäev.

"Kui üle Eesti kehtestataks ühtne alkoholi müügikeeld hilisemale ajale, siis tasuks panustada ka Saku Õlletehasesse," LHV analüütik Erki Kert, Äripäev.

"Kui leiva ostuks raha ei jätku, siis pole ju ka kasiinosse asja ehk Olympicut mõjutab majanduse jahtumine," LHV analüütik Erki Kert, Äripäev.

"Kui sa aga usud majanduse pehmesse maandumisse, siis peaksid olema täna ostmas," SEB Enskilda aktsiaturgude üksuse juht Sten Sumberg, Äripäev.

"Natuke on nagu kahju, kuid ega aktsia pole ju tütar, kelle mehele ära annad," CV Keskuse müünud Raivo Hein, Äripäev.

"Vaatan, et presidendi kõht oleks täis," presidendikantselei peakokk Indrek Kivisalu, vastates küsimusele, mida ta teeb pühapäeval, Äripäev.

"Kujutage ette, et olete majas, kus algab tulekahju. Kujutage ette, mis juhtub, kui kõik tormavad ukse poole. Samamoodi ka turgudel. Paanitseda ei tohi," Danske Capitali vanemanalüütik Bo Christiansen, Äripäev.

"Kui majandus jahtub, siis saavad pihta eelarvetulud," Eesti Panga president Andres Lipstok, Äripäev.

"Hüvitiste tšekkide esitamine ning avalikustamine aitab aimu saada, kes on need inimesed, kes meie riiki juhivad," Äripäeva peatoimetaja asetäitja Aivar Hundimägi, Äripäev.

"Oleme sunnitud irooniliselt nentima, et firmad peavadki nõukokku valima tipp-poliitikuid, kes vajalikul hetkel õigesse kohta helistavad," Äripäeva juhtkiri konkurentsiameti tagasitõmbumisest Eesti Posti ja Express Posti kokkuleppe uurimisest Reformierakonna aseesimehe Meelis Atoneni telefonikõne peale.

"Kui esimene armastus mööda läheb, tekib ikka vaidlus, et kes peseb nõud, kuid sellepärast ei lähe perekond veel lõhki," Reformierakonna peasekretär Kristen Michal valitsusliidu püsimisest, Postimees.

"20.sajand oli pigem Lenini sajand, sest just tema viis praktilise teostuseni klassivõitlusele ässitava hävinguideoloogia nimega kommunism," riigikogu õiguskomisjoni esimees Ken-Marti Vaher (Reformierakond), Postimees.

"Tahe, raud ja veri jäävad alati viimaseks argumendiks, kui kõik muud argumendid on ammendatud," reservkolonelleitnant, kirjanik Leo Kunnas, Eesti Päevaleht.

"See saab olema omalaadne keha-, tervise- ja kunstitempel," OÜ Keefiri SPA (firma üheks omanikuks on Oliver Kruudaga seotud AS Rubla) juht Siret Liivamägi Hiiumaale kavandatavast spaast, Eesti Päevaleht.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. February 2008, 11:21
Otsi:

Ava täpsem otsing