Teisipäev 28. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

„Kruuda kvartalis“ sahisevad muudatused?

22. veebruar 2008, 12:17

Ligi kolmandiku osas Oliver Kruudale
kuuluva Pärnu maantee ääres oleva kvartali maa sihtotstarvet muudeti
tootmismaast ärimaaks.

Tallinna linnavalitsus muutis käskkirjaga Pärnu mnt 139 kinnistu (52 410 m2) sihtotsarvet, senine tootmismaa uueks sihtotstarbeks määrati ärimaa.

"Pärnu mnt 139 kinnistu ärimaa sihtotstarve vastab Tallinna üldplaneeringule. Nimetatud maa-alale on lubatud ehitada detailplaneeringut koostamata, kuna tegemist on rekonstrueerimisega ja renoveerimisega, millega ei kaasne detailplaneeringu koostamise kohustust," seisab Tallinna linnavalitsuse korralduse eelnõu seletuskirjas.

Spekuleeritud on teemal, et Jaanus Otsa ja Olaf Hermani uus kinnisvarafirma Otsa Herman Grupp asub koostööd tegema seoses selle kinnistuga just Oliver Kruudaga.

"See on selge, et elamuturul pole praegu midagi teha. Pigem hakkame koostööd tegema Oliver Kruudaga, kellega meil on pikaajalised suhted," ütles Olaf Herman hiljuti Eesti Ekspressile.

Pärnu mnt 139 kinnistu omanikeringi kuuluvad lisaks AS-le Kalev ja Kalev Real Estate Companyle, mille suuromanikuks on Oliver Kruuda, veel ka OÜ Raldon, mille omanikuks on ärimees Mati Tusov. Lisaks ka Krono Holding, mille suurosanikuks on jällegi Mati Tusov ning väiksema osalusega Indrek Prants, Sven Mansberg ja Armin Kõomägi. Tusovile kuulub natuke alla poole kinnistust.

Samuti FER Kinnisvara, mille osanikeringi kuulub neli meest: Andres Antsov, Margus Kangur, Ilmar Tennokese, Toomas Ollesk.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. February 2008, 12:15
Otsi:

Ava täpsem otsing