Laupäev 10. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Veefirma otsib võimalusi elu veelgi paremaks muuta

Triin Noorkõiv 25. veebruar 2008, 00:00

Vastutust kannab selle eest ettevõte tervikuna ja ka iga töötaja, mistõttu pööratakse suurt tähelepanu, et kõigi panus oleks vääriliselt hinnatud ning innustatakse tervislikke eluviise, õppimist ja arenemist nii iga töötaja puhul kui ka kogu ettevõttes.

Tegevusharust tulenevalt järgib Tallinna Vesi rangeid keskkonnanõudeid ja -standardeid ning töötab selle heaks, et tarbijatele pakutava vee kvaliteet aasta-aastalt paraneks. Jäätmemajanduses oli oluline samm edasi reoveesette prügilasse ladustamise lõpetamine 2003. aastal: turbaga segatud setet, settesegu ehk kasvumulda, müüakse nüüd kasutamiseks maastikukujunduses ja haljastuses.

Olulisemate ressursside - vee, elektrienergia ja kemikaalide - tarbimist püütakse pidevalt optimeerida. Selle kõrval edendatakse igapäevast keskkonnasõbralikku kontorimajandamist (sh jäätmete sorteerimine, mobiilsed töökohad) ning energiatõhususe kriteeriumiga arvestatakse ka hankeprotsessis.

Rohelise Energia plaani raames on Tallinna Vesi toetanud mitme hüdroelektrijaama püstitamist oma valgalale.

Tallinna Vee tegevus paistab silma suurema vastutuse võtmisega valdkondades, mis on tugevalt seotud ettevõtte põhitegevusprotsesside ja -kompetentsiga.

Olles spetsialist veeressursi ning jäätmete ladustamise küsimustes, jagab ettevõte oma oskusi ja teavet ka laiemalt: eesmärgiks on seatud tarbijate keskkonnateadlikkuse tõstmine. Näiteks laste keskkonnateadliku käitumise edendamiseks on loodud interaktiivne arvutipõhine veemäng.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:42
Otsi:

Ava täpsem otsing