Teisipäev 6. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

BREM: meie inkassol on praegu pikad päevad

Annika Matson 18. märts 2008, 12:31

Kinnisvara hoolduse ja haldamisega tegeleva
firma BREM tegevjuhi Liilia Veskimetsa sõnul näitavad käesoleva aasta kaks
esimest kuud klientide maksedistsipliini halvenemist.

"Võrreldes möödunud aastaga pikenesid jaanuaris ja veebruaris kommunaalteenuste eest klientide makseajad," märkis Veskimets ning lisas, et ettevõtte inkassogrupil on praegu pikad päevad.

"Samas nagu aasta alguses ennustasime, on meie ukse taga pikenenud teenusepakkujate järjekord – väiksemad firmad otsivad tööd, mis meile on arusaadavalt rõõmustav olukord," sõnas Veskimets.

Mõlemad märgid näitavad tema sõnul turu jahenemist ning ennustavad ette turu koondumist ja väiksemate firmade kadumist. "Seoses ehitussektori ja kinnisvara vahendustegevuse koormuse vähenemisega on näha ka töötajaskonna huvi ja liikumist teistele kinnisvaraga seotud valdkondadele," ütles Veskimets.

“Kui rääkida aga mahtudest, siis vastupidiselt vahendusturule näeme hoolduse ja –halduse turul sarnaselt möödunud aastaga jätkuvat kasvu,” prognoosis Veskimets.

BREM annab tööd ligi 400 inimesele. Ettevõte haldab Eestis enam kui 1000 kinnisvaraobjekti üldpinnaga üle miljoni ruutmeetri. BREMi kliendibaasi moodustavad üle 7000 kliendi, millest peamised on büroohooned ja suured korrusmajad Tallinnas.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. March 2008, 12:31
Otsi:

Ava täpsem otsing