Pühapäev 4. detsember 2016

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Välismaale kinnisvara ostmiseks saab kuni miljon krooni laenu

19. märts 2008, 13:44

Arco Vara ja Nordea pakuvad koostöös
välismaal kinnisvara müüa, Nordealt tuleb selleks reservlaen kuni miljon
krooni.

Arco VAra on selleks on välja töötanud online-müügikanali, mille kaudu on võimalik tutvuda kinnisvarapakkumistega erinevatest Euroopa riikidest, teatas ettevõte.

Arco Vara ristmüügi juht Mark Shein ütles aripaev.ee-le, et riikide valik, kuhu Arco Vara kinnisvara vahendab, piirdub umbes kümnega. Ta loetles Hispaania, Türgi, Itaalia, Prantsusmaa, Šveits, Gruusia, Ukraina, Bulgaaria, Läti ja Leedu. Sheini sõnul nad ülejäänud riikidega üldjuhul ei tegele, ent kui kliendil on ekstra soov ning piisavad finantsvõimalused, on siiski erisoovid võimalikud.

Kinnisvara tagatisel pakutavat reservlaenu on võimalik kliendil kasutada oma äranägemise järgi ning intressi tasutakse vaid kasutatud laenulimiidilt. Laenu miinimumsumma on 50 000 krooni ning taotleda saab seda kuni 66% osas tagatise väärtusest. Maksimaalne laenusumma on miljon krooni ühe tagatise kohta ning intressi laenusummalt tuleb tasuda vaid osalt, mida kasutatakse.

Arco Vara kodulehe müügikeskkond www.arcoglobe.com koondab kinnisvarapakkumisi erinevatest Euroopa riikidest, lisaks kuuele koduturule leiab siit pakkumisi näiteks ka Kreeka, Hispaania, Küprose, Gruusia ning Tšehhi kinnisvaraturult.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. March 2008, 13:44
Otsi:

Ava täpsem otsing