Savisaar: Nestor ründab ikka väga madalalt

27. märts 2008, 16:02

Tallinna linnapea Edgar Savisaar kiidab
sotside eestkõnelejat Eiki Nestorit reklaami eest Kalev meedia tänasele saatele,
kus linnapea vastab inimeste küsimustele.

Riigikogu sotsiaaldemokraatide fraktsiooni juht Eiki Nestor väitis eile oma blogis, et Tele-Tallinna saade on nagu hotellitoa tasuline Pay-TV, kus "näidatakse teadagi mida", teatas Raepress.

Vastuseks kiidab linnapea Edgar Savisaar sotside eestkõnelejat Eiki Nestorit reklaami eest Kalev meedia tänasele saatele, kus linnapea vastab inimeste küsimustele. Samas tunnistab ta: "Nestor ründab ikka väga madalalt. Mina tahaksin tema suhtes olla suuremeelne, mitte ebaviisakas," ütles Savisaar.

"Ma ei oska öelda millega sotsidest parlamendisaadikud sisustavad oma vaba aega, kuid ma siiski loodan, et Nestor ei esita Pay-TV arveid Riigikogu raamatupidamisele kuluhüvitiste katteks. Kuni ta taoliste teenuste eest tasub oma isiklikust rahakotist, seni ei tohiks see kedagi häirida. Iseasi, kas sellest peab ikka nii kõva häälega rääkima," märkis linnapea.

Savisaar avaldas arvamust, et Nestori jutt on pigem sotside siseasi, millesse tema linnapeana ei taha sekkuda. Linnapea muretses aga selle üle, et sotsid Rahvaliidu ausatele maainimestele niisuguseid kombeid külge ei õpetaks, mille pärast nende naised kodus hiljem muretsema peaksid. "Muidu ei tule nende kahe partei liitumisest küll midagi välja," hoiatas Savisaar.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. March 2008, 16:02
Otsi:

Ava täpsem otsing