Mati Kaal: loomaaias ei saa täna keegi normaalselt tööd teha

Agnes Ojala 01. aprill 2008, 17:31

Tallinna Loomaaia direktor Mati Kaal ütles
täna aripaev.ee-le, et 1. aprillil ei ole loomaaias võimalik kellelgi
normaalselt tööd teha.

„Mulle ei ole täna õnneks keegi aprillinalja teinud, aga üks asi on küll, mis on tööd takistanud: juba aastakümneid on meid 1. aprillil tülitatud telefonikõnedega, kus küsitakse küll Harri Hunti, küll Karl Rebast või kedagi teist,“ vastas loomaaia direktor aripaev.ee tänasele päevaküsimusele „Mis on parim teile tehtud aprillinali?“.

Kaal lisas, et sel päeval ei ole ühelgi loomaaia töötajal võimalik normaalselt tööd teha, kuna pilakõnesid tuleb sadu.

Horizon Traveli tegevdirektor Cinzia Siig vastas päevaküsimusele, et talle ei ole nalju tehtud ja neid ei ole ta ka ise teinud. „Väga mage päev,“ lisas ta naljatledes.

Ka statistikaameti peadirektor Priit Potisepp ja endine korvpallur Heino Enden tõdesid, et nalja nende aadressil tehtud ei ole.

„Täna ei ole tehtud mulle mitte ühtegi aprillinalja, olen nalju näinud ainult ajalehtedes. Ei ole ka teistele jõudnud aprillinalja teha, tihe tööpäev on olnud. Tunnen sellest puudust, sest aprillinali on fun ja tore,“ vastas Potisepp.

Enden aga märkis: „Täna ei ole aprillinalja tehtud, varem ikka tehti, kuid kes neid mäletab. Ei tunne puudust ka, ei ole aega, on täna tõsisemate asjadega tegeldud.“

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. April 2008, 17:29
Otsi:

Ava täpsem otsing