Lukase ministeeriumi uus kantsler on Janar Holm

10. aprill 2008, 11:29

Haridus- ja teadusministri Tõnis
Lukase ettepanekul otsustas valitsus vabastada ametist kantsler Sirje
Jõgiste ning nimetada viieks aastaks uueks kantsleriks ministeeriumi
asekantsleri Janar Holm.

Ettepaneku Janar Holmi kantsleriks nimetamiseks tegi haridusminister, kes võttis arvesse Holmi senist töökogemust, teadmisi ning oskusi hariduse ja teaduse valdkonna arendamisel ja koordineerimisel.

Janar Holmi kuupalgamääraks määratakse 25 000 krooni 35. palgaastme järgi. Janar Holmile makstakse lisatasu teenistusaastate eest vastavalt teenistusstaažile ja lisatasu akadeemilise kraadi eest. Janar Holmi avaliku teenistuse staaž homse seisuga on 5 aastat ja 11 kuud.

Holm on töötanud haridusministeeriumi nõunikuna, õigusosakonna juhataja kohusetäitjana, riikliku eksami- ja kvalifikatsioonikeskuse direktorina ning alates 2006. aasta oktoobrist haridus- ja teadusministeeriumi asekantslerina. 1998. aastal lõpetas ta Õigusinstituudi cum laude ning kaitses 2005. aastal TÜ Õigusinstituudi magistrikraadi.

Sirje Jõgiste vabastati teenistusest ministri ja kantsleri koostöö mittelaabumise tõttu eile ja temale makstakse hüvitusena kantsleri kuue kuu ametipalk. Jõgiste alustas tööd ministeeriumi kantslerina 2006. aasta septembris.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. April 2008, 11:34
Otsi:

Ava täpsem otsing