Mida teha nädalavahetusel?

Annika Matson 09. mai 2008, 15:55

Kuhu minna nädalavahetusel? Aripaev.ee
pakub välja valikuvõimaluse.

Teater

* Eesti Draamateater
09.05 kl 19 “Kõik on täis” Rävala pst 8
10.05 kl 19 “Kõik on täis”
Aruküla rahvamajas
15.05 kl 19 “Kõik on täis” Rävala pst 8
15.05 kl 19 “Aabitsa kukk” Illuka mõisas
Pärnu mnt 5, Tallinn
* Kanuti Gildi saal
09.05 kl 19.30 “KorFest: Offprogram”
15.05 kl 19.30 “KorFest: Offprogram”
Pikk 20, Tallinn
* Komöödiateater
11.05 kl 16 “Kuidas dresseerida meest” Tartu Püssirohukeldris
13.05 kl 19 “Kuidas dresseerida meest” Tallinn Rävala 8 saal
Tähe 1-26, Tartu
* Pärnu Teater Endla
09.05 kl 19 “Kajakas”
09.05 kl 19 “Linda tahab lahutada”
10.05 kl 19 “Pisuhänd”
10.05 kl 19 “Janu”
12.05 kl 19 “Linda tahab lahutada”
Vanemuise suures majas
13.05 kl 19 “Koduabiline”, Põltsamaal
14.05 kl 19 “Tunnete tektoonika”
15.05 kl 19 “Rock`n`Roll”
Keskväljak 1, Pärnu
* Rahvusooper Estonia
09.05 kl 19 “President 1939”
09.05 kl 19 “Don Quijote”
10.05 kl 14 “President 1939”
10.05 kl 19 “Minu veetlev leedi”
Estonia pst 4, Tallinn
* Rakvere Teater
13.05 kl 19 “12 tooli”
13.05 kl 19 “Üks joodik sõitis rongiga” Tallinna Linnateatris
14.05 kl 19 “Vaata raevus tagasi”
14.05 kl 19 “Päeva lõpus”
15.05 kl 19 “Kuidas elad?...Ann?!”
Ugalas
Kreutzwaldi 2a, Rakvere
* Tallinna Linnateater
09.05 kl 18 “Kuidas ma õppisin sõitma”
09.05 kl 18 “Kivid sinu taskutes”
10.05 kl 18 “Nõks”
12.05 kl 18 “Ohvrit mängides”
14.05 kl 18 “Genoom”
15.05 kl 18 “Ohvrit mängides”
15.05 kl 19 “Murdlainetus” Hobuveskis
Lai 23, Tallinn
* Teater NO99
10.05 kl 19 “Nafta! Ver 1.2”
12.05 kl 19 “Nafta! Ver 1.2”
14.05 kl 19 “GEP – Garjatšije Estonskije Parni”
15.05 kl 19 “GEP – Garjatšije Estonskije Parni”
Sakala 3, Tallinn
* Teater Vanemuine
09.05 kl 19 “Beautiful Bodies”
10.05 kl 19 “Giselle”
12.05 kl 19 “Mesimees” Vene Teatris
13.05 kl 18 “Lõvi, nõid ja riidekapp”
13.05 kl 19 “Lärmab ja veiderdab”
14.05 kl 19 “Suurema kurbuseta”
14.05 kl 19 “La Traviata”
15.05 kl 19 “Koidula veri”
Vanemuise 6, Tartu
* Theatrum
15.05 kl 19 “Metsik”
Vene 14, Tallinn
* Ugala Teater
09.05 kl 19 “Keisri hull”
10.05 kl 18 “Põhjas”
12.05 kl 19 “Börs ja Börsitar”
14.05 kl 19 “Kunst”
5.05 kl 19 “Lõika maha ja lase jalga” Rakvere Teatris
Vaksali 7, Viljandi
* Vana Baskini Teater
09.05 kl 19 “Taaskord (deja vu)” Vanemuises
11.05 kl 19 “Viimane sigar” Rannus
12.05 kl 19 “Viimane sigar” Võrus
13.05 kl 19 “Opal otsib meest” Paides
14.05 kl 19 “Taaskord (deja vu)” Õisus
15.05 kl 19 “Viimane sigar” Jõgeval
Tartu mnt.55/59, Tallinn
* VAT Teater
12.05 kl 13 “Lend üle ookeani”
12.05 kl 18 “Pink”
13.05 kl 18 “Pink”
14.05 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”
15.05 kl 18 “Kas sulle meeldib porno?”
Tõnismägi 2, Tallinn
* Von Krahli Teater
10.05 kl 19 “Mis juhtus pärast seda, kui Nora oma mehe maha oli jätnud ”
11.05 kl 19 “Mis juhtus pärast seda, kui Nora oma mehe maha oli jätnud ”
12.05 kl 19 “Mis juhtus pärast seda, kui Nora oma mehe maha oli jätnud”
Rataskaevu 10, Tallinn

Teater, kontsert, pidu lastele

* Eesti Riiklik Nukuteater
09.05 kl 11 “Jussikese seitse sõpra”
10.05 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”
10.05 kl 12 “Kiki ja Miki”
10.05 kl 15 “Kiki ja Miki”
13.05 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh ... ”
13.05 kl 11 “Oskar ja Roosa Mamma” alates 8. eluaastast
13.05 kl 16 “Oskar ja Roosa Mamma” alates 8. eluaastast
14.05 kl 11 “Metsakülad”
14.05 kl 11 “Oskar ja Roosa Mamma” alates 8. eluaastast
14.05 kl 18 “Perekond”
alates 13. eluaastast
15.05 kl 11 “Kunksmoor”
15.05 kl 18 “Perekond”
alates 13. eluaastast.
Lai 1, Tallinn
* Pärnu Teater Endla
14.05 kl 12 “Reinuvader rebane”
Keskväljak 1, Pärnu
* Teater Vanemuine
13.05 kl 18 “Lõvi, nõid ja riidekapp”
15.05 kl 12 “Kass, kes kõndis omapead” Sadamateatris
Vanemuise 6, Tartu
* Ugala Teater
13.05 kl 13 “Väike merineitsi”
14.05 kl 12 “Väike Tjorven Soola shy;vareselt”
15.05 kl 12 “Väike merineitsi”
Rakvere Teatris
Vaksali 7, Viljandi
* Estonia Kontserdisaal
09.05 kl 11 Erso lastekontsert
09.05 kl 14 Erso lastekontsert
13.05 kl 19 “Mis see päike naerab”
lastekontsert
Estonia pst 4, Tallinn
* Tartu Sadamateater
14.05 kl 17 Lasteaed Sass lossipidu
Soola 5b, Tartu

Kontsert

* Arigato Spordiklubi
10.05 kl 20 Vennad Urbid
Rannamõisa tee 3, Tallinn
* Athena Keskus
09.05 kl 19 Ursel Oja 55 juubelikontsert / Ülenurme Laulustuudio 10
09.05 kl 20 “Mailaul” Eva Eensaar, Maria Peterson ja Lembit Peterson
09.05 kl 22 “Mailaul” Erko Niit, Veiko Tubin
10.05 kl 17 “Mailaul” Anne Adams
10.05 kl 19 “Mailaul” Ljudmila Mesropjan ja Vilde teatri vene trupp
10.05 kl 20 “Mailaul” Kärt Johanson ja Taavi Kerikmäe
10.05 kl 22 “Mailaul” Juhani Jaeger, Kait Tamra
11.05 kl 19 “Mailaul” Tõnis Mägi ja Oleg Pissarenko
11.05 kl 21 “Mailaul” Mari Kalkun, Triin Norman ja Pastacas
14.05 kl 19 Quadro Nuevo
Küütri 1, Tartu
* Estonia Kontserdisaal
09.05 kl 11 Erso lastekontsert
09.05 kl 14 Erso lastekontsert
11.05 kl 18 Anatol Karaevi
13.05 kl 19 “Mis see päike naerab”
lastekontsert
15.05 kl 19 Hooaja lõppkontsert
Helsingi Filharmoonia Orkester
Estonia pst 4, Tallinn
* Estonia Talveaed
14.05 kl 19 “Etnosari”
Laudaukse kääksutajad
Estonia pst 4, Tallinn
* Kadrioru Loss
09.05 kl 18 Raphael Wallfisch (soolotsello)
Weizenbergi 37, Tallinn
* Kuressaare Kultuurikeskus
10.05 kl 17 Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Andrus Siimon
Talinna 6, Kuressaare
* Mustpeade maja
15.05 kl 19 Klaveripalavik.
Vestard Shimkus
Pikk tn. 26, Tallinn
* Niguliste Kirik
10.05 kl 19 Arvo Pärt Ars Antiqua
Niguliste 3, Tallinn
* Pärnu Teater Endla
15.05 kl 19 Puccini Gala
Keskväljak 1, Pärnu
* Pärnu Kontserdimaja
11.05 kl 17 pühendatud kontsert “Sulle ma laulan...”
Aida 4, Pärnu
* Rakvere Gümnaasium
09.05 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoor
dirigent Andrus Siimon
Vabaduse 1, Rakvere
* Rock Cafe
09.05 kl 22 No-Big-Silence ja Kosmikud
10.05 kl 21 Bonzo Unelmate Orkester
Tartu mnt 80D, Tallinn
* Salme Kultuurikeskus
13.05 kl 19 Quadro Nuevo
15.05 kl 19 Evgeni Doga ja Veronika Knaub
Salme 12, Tallinn
* Tallinna Linnahall
09.05 kl 20 Frank Sinatra Gala
* Tartu Jaani Kirik
09.05 kl 19 Eri Klasi meistrikursuse lõppkontsert
11.05 kl 17 Emadepäeva kontsert
Siiri Sisaski ja Urmas Lattikasega
Jaani 5, Tartu
* Tartu Ülikooli Aula
10.05 kl 19 Raphael Wallfisch
Ülikooli 18, Tartu
* Teater NO99 Jazziklubi
10.05 kl 21.30 Rainer Pusch Quartet
Sakala 3, Tallinn
* Vanalinna Muusikamaja
14.05 kl 19 Margarita Voitese
Uus 16c, Tallinn
* Viljandi EPMK
15.05 kl 19 Tšellokvartett C-JAM ja Luisa Värk
Tasuja pst 6, Viljandi
* Võru “Kannel”
11.05 kl 16 “Jah, ilma naisteta on kurb maailm” Kuninglik kvintett
Liiva 13, Võru

Kino

* Coca-Cola Plaza
“Horton”
eesti keeles:
kl 11.00, 13.00, (P kl 14.20); 17.15, 19.10
vene keeles: kl 12.15, 16.55
“Abielu vegase moodi”
kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 21.40
“Unusta Sarah Marshall”
kl 11.30, 14.05, 16.35, 19.05, 21.50
“Narri aare”
kl 14.20 (v.a. P), 18.50, 21.30
“Raudmees”
kl 11.10, 13.55, 16.40, 19.20, 22.05
“Pruudipoiss”
kl 12.10, 14.40, 17.10, 19.30, 21.45
“Tänavate valitsejad”
kl 22.20
“Nahkpead”
(P kl 11.15); kl 13.50
“Karuzmari”
kl 15.00, 21.15
“Armastuse punane pärl”
kl 12.00, (P kl 14.00); 16.00, 18.00, 20.15
“21”
kl 11.15 (v.a. P), 16.25, 19.00, 21.35
“Pildid teispoolsusest”
kl 14.00 (v.a. P), 22.15
“Viimaste soovide nimekiri”
kl 12.30, 14.50, 19.25
“Varemed”
kl 17.20, 21.55
“Pettus”
kl 12.20, 14.55, 17.40, 20.00
“Superstaarist musterisa”
P kl 12.20, 14.55
Hobujaama 5, Tallinn, www.superkinod.ee
* Ekraan
“Unusta Sarah Marshall”
kl 12.15
“Raudmees”
kl 14.15, 21.45
“Pruudipoiss”
kl 14.45, 19.15
“Abielu vegase moodi”
kl 12.00 (v.a.P); 17.00, 19.30
“Armastuse punane pärl”
kl 17.15, 21.30
Riia 14, Tartu
* Forum Cinemas Astri
“Horton”
vene k., eestik. subtiitritega:
kl 12.00
“Raudmees”
kl 12.45, 15.30, 18.15, 21.00
“Abielu vegase moodi”
kl 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30
“Armastuse punane pärl”
kl 14.15, 16.30, 18.30, 20.30
Tallinna mnt 41, Narva
* Kino Diva
“Narri aare”
P, K kl 16.40;
E, T kl 17.40, 20.10;
K, N, R, P kl 19.10
Raekoja 8, Kuressaare
* Kino Kannel
“Komandör Taylor”
L, P, T, N kl 19.00, 21.00
Liiva 13, Võru
* Kino Kosmos
NB! Kino on esmaspäeviti suletud
“Pulmasõltlane”
kl 20.30
“Kindlasti... Võib-olla”
kl 15.30
“Spiderwicki kroonika”
kl 14.00
“Ei ole maad vanadele meestele”
kl 18.30
“Piir 1918”
kl 18.00
“10 000 eKr”
kl 16.00, 21.00
Pärnu mnt 45, Tallinn
u Kino Sõprus
“Minu naaber Totoro”
R–P kl 11.30
“Teie, kes te elate”
kl 19.30 (v.a. R);
R kl 13.30
“Rebane ja laps”
E–N kl 12.00, 14.00, 16.00;
L–P kl 13.30;
R kl 17.30
“Fritsud ja blondiinid”
L–N kl 17.45, 21.30
R kl 19.30, 21.30
Metsanädal:
“Kevad südames”
R kl 15.30
“Tütarlaps ja hundid”
L kl 15.30
“Koeraküünelõikaja”
P kl 15.30
Vana-Posti 8, Tallinn

Näitus

* Adamson-Ericu muuseum
"Iluraam – raami ilu”, kuni 08.06.
Lühike jalg 3, Tallinn
* ArtDepoo
August Künnapu/Andris Vitolinš (LAT), kuni 31.05.
Jahu 12, Tallinn
* Draakoni Galerii
“Müüdid” Enn Põldroos, 12.05.–07.06.
Maie Helm, kuni 10.05.
Pikk 18, Tallinn
* Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
"Metrosideros Robusta” Karl Fritsch, kuni 29.06.
“Nikaraagua keraamika”, kuni 29.06.
“Kalevipoeg”. Nahkköited muuseumikogust, kuni 29.06.
Lai 17, Tallinn
* Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Ants Eskola maalide näitus, kuni 15.06.
Müürivahe 12, Tallinn
* Eesti Arhitektuurimuuseum
“Pool sajandit arhitektuurimälestiste kaitsel Fredi Tomps – 80”, kuni 25.05.
“Edgar Johan Kuusiku Vabadussõja monumendid”
“Arhitektuuris peegelduv ajalugu“
Ahtri 2, Tallinn
* Eesti Rahva Muuseum
“Eesti uhkus. Tehtud Eestis”,
kuni 28.09.
Kuperjanovi 9, Tartu
* Haapsalu Linnagalerii
Kaili Konno, kuni 31.05.
Posti 3, Haapsalu
* Kadrioru kunstimuuseum
“Ennistatud Eesti. Taasiseseisvunud Eestis restaureeritud 1920.–1930. aastate kultuuripärand”, 09.05.–08.07.
“Igatsedes mägesid. Šveitsi maastikud Balti kunstis”, kuni 11.05.
Weizenbergi 37, Tallinn
* Kumu
“Maasikasööjad. Paul Kondase naivistlikud maalid”, kuni 07.09.
“Soome kunsti kuldaeg”, kuni 08.06.
“Reis maale. Etnograafilised tüübid fotos”, kuni 14.09.
“Vaba kunsti” töötuba Moskvas 1957. Arhiivid tõlkes, kuni 25.05.
“Põhi ja kirre: kontinentaalne alateadvus” Kaasaegne kunst ja soome-ugri maailm, kuni 18.05.
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
* Kunstihoone Galerii
“Esinev Mees” Heikki Portaankorva, Heikki Mäntymaa, kuni 18.05.
Vabaduse väljak 8, Tallinn
* Uue Kunsti Muuseum
“Linnu elu” Sven Zaceki ülesvõtted ning Mark Soosaare videod händkakkude elust, kuni 28.05.
“Maa ja taeva vahel – Machu Picchu” Tiiu Kirsipuu fotod, kuni 28.05.
“Lotte maailm”, kuni 28.05.
“Kunst elada” Madis Veskimägi fotod, kuni 28.05.
Esplanaadi 10, Pärnu
* Pärnu Linnagalerii
„Naine – masin. Naine – loom“, kuni 31.05.
Aida 4, Pärnu
* Tallinna Kunstihoone
“Orlan” (kuraatorid Eugenio Viola ja Reet Varblane), kuni 18.05.
Vabaduse väljak 6, Tallinn
* Tallinna Linnagalerii
Marju Ago, kuni 25.05.
Harju 13, Tallinn
* Vabaduse galerii
“Tardunud hetked” Hille Palm, kuni 14.05.
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Klubi

* Atlantis
09.05 kl 23 Start Up! Weekend
10.05 kl 23 Saturday Danceclub!
13.05 kl 23 Students Session
14.05 kl 23 Girls Academy!
15.05 kl 23 Passion!
Narva mnt 2, Tartu
* Café Amigo
09.05 kl 22 Galaxy (Senegal)
10.05 kl 22 Supernova
11.05 kl 22 Baarikärppse Klubi
12.05 kl 22 Baarikärppse Klubi
13.05 kl 22 Havana Beach:
Dj Kert Klaus
14.05 kl 22 Sky Dance Dj Vaido Pannel
15.05 kl 22 Gerli Padar
Viru väljak 4, Tallinn
* Café Shakespeare
09.05 kl 22 Raen Väikene – klahvpillid
10.05 kl 22 Ranno Nurmsaar ja Nikolai Zittchenko – kitarriõhtu
12.05 kl 20 Villu Laiapea – klahvpillid
13.05 kl 20 Priit Lomp – laul, kitarr
14.05 kl 20 Liina Vokk ja Margit Nagel – kitarr, vokaal
15.05 kl 20 Lauri Lehtsaar – klaver
Vanemuise 6, Tartu
* Club Hollywood
09.05 kl 23 Sky Plus 11. sünnipäev
10.05 kl 23 ElectroSex
14.05 kl 23 Martini Ladies Night Special
15.05 kl 23 Getaway in Tallinn
Vana-Posti 8, Tallinn
* Club Illusion
09.05 kl 23 Live: Beatbox 615,
B-boy Action Phenomen
Dj Tarrvi Laamann, Dj Möls,
Dj Martin Veisman
10.05 kl 23 Sin City
Raatuse 97, Tartu
* Kolumbus Krisostomus
09.05 kl 22.30 Payback
10.05 kl 22.30 Marko Matvere Väikeste Lõõtspillide Ühing
13.05 kl 21 Jazz Maasikas – Indrek Varendi In Peking
14.05 kl 21 SalsaLovers
15.05 kl 21 Kalev Kosk(percussion) DJ Robert Peterson
Viru 24, Tallinn
* Sossi Klubi
09.05 kl 20 Erich Krieger
10.05 kl 20 Vanaviisi
15.05 kl 20 Jüri Homenja
Tartu mnt 82, Tallinn
* Pärnu Kuursaal
09.05 kl 22 Klubi Kaseke. Tjuun In. Eesti parimad drum’n’bass’i DJ L.Eazy, Qba ja To-Sha
10.05 kl 16 Elu nagu ameerikas afterparty. Mosquito ja Big Bro’s Band
10.05 kl 22 Klubi Kaseke. Ansambli Me, Myself I plaadiesitlus. ansambel Hell can wait DJ Maanus Metsik
Mere pst 22, Pärnu
* Rock Cafe
09.05 kl 22 No-Big-Silence Kosmikud Plaadimuusika: Dj Chopper
10.05 kl 21 Bonzo Unelmate Orkester Tartu mnt 80d, Tallinn

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

Vaata kogu kava
Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. May 2008, 17:18
Otsi:

Ava täpsem otsing