Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Andrus Laurits lahkub Pro Kapitalist

14. mai 2008, 12:15

Üle 11 aasta Pro Kapital Grupis töötanud
Andrus Laurits (35) lahkub juhatuse liikme kohalt ning jätkab
kinnisvarainvesteeringute juhtimisega mujal Euroopa riikides.

Eelmisel aastal teenisid Pro Kapital Grupi Balti ärid auditeerimata andmetel rekordiliselt 880 miljonit krooni puhaskasumit. Kontserni Eesti, Läti ja Leedu ettevõtete äritulu moodustas mullu üle kahe miljardi krooni.

Selle nädala lõpuni Pro Kapital Grupi juhatuse liikme kohuseid täitev Andrus Laurits ütles, et läheb hea tundega. „Maha jääb väga korralikult kapitaliseeritud ja edukas ettevõte, hea meeskond ning volüümikad arendusprojektid. Ees ootab laiem vastutusvaldkond, avaram geograafia ning uued turud ja projektid. Jätkan samas valdkonnas ja jään tegelema kinnisvarainvesteeringute juhtimisega mujal Euroopa riikides,“ ütles Laurits.

Tema sõnul saab uueks Pro Kapitali juhatuse liikmeks samast valdkonnast tuntud juht, kes jätkab grupi arendusprojektide vedamist nii Eestis kui muudel ettevõtte koduturgudel.

Andrus Laurits liitus Pro Kapital Grupiga 1. veebruaril 1997. Viimased neli aastat oli Laurits Pro Kapital Grupi juhatuse liige ning enne seda töötas Pro Kapital Eesti peadirektorina.

Kinnisvaraarendaja Pro Kapital Grupp tegutseb seitsmes riigis. Oma tütarfirmade kaudu tegeletakse kinnisvaraarendusega Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Ukrainas, Saksamaal ja Itaalias.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. May 2008, 13:13
Otsi:

Ava täpsem otsing