Pühapäev 26. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Turismiuudised

ÄP 16. mai 2008, 00:00

Finnair avab järgmise aasta sügisel Helsingi lennujaama terminali laiendusse rajatavas uues via.Helsinki Lounge'is spaa- ja tervisekeskuse. Kompleksis on saun vaatega maandumisrajale, mineraalveebassein, külmaveebasseinid ning ruumid erinevate hoolduste pakkumiseks. Samuti töötab baar.

Finnairi ootesaal ja spaa ehitatakse Helsingi lennujaama Schengeni-väliste reiside terminali laiendusse. Ootesaal ja spaa võtavad enda alla 1580 ruutmeetrit ning on avatud Finnairi ja lennundusalliansi Oneworld püsiklientidele ning äriklassi reisijatele. Teistele reisijatele on sissepääs spaasse tasuline.

GO Reisiraamatu sarjas ilmunud uues reisikirjas kirjeldab Olev Remsu mullust sõitu läbi Põhja-Ameerika. Ainuüksi pilet kolmepäevaseks liinibussireisiks New Yorgist Los Angelesse oli 1,5 meetrit pikk. Autor jagab lugejaga muljeid ja mõtteid, aga ka palju praktilist infot, mida ränduril võib vaja minna. Kuigi Remsu tekst ise tekitab juba kohalolekutunde, annavad palju lisa ka fotod pea igal lehel. "Toronto. New York. Los Angeles". Autor: Olev Remsu. Sari: GO Reisiraamat, 2008

Tuvide söötmine Veneetsias Püha Markuse väljakul oli seni linnas oluline turistiatraktsioon. Mai algusest on see tegevus aga keelatud.

Turistidele on lindude toitmiseks teri müüdud sel väljakul üle saja aasta, ent nüüd hakatakse terade müüjaid 50 euroga (780 krooni) trahvima.

Linnavõimud põhjendasid seda keeldu sooviga säästa lindude väljaheidetest Veneetsia arvukaid kujusid ja sambaid, samuti rikkuvat tuvid toitu otsides ja nokaga toksides hoonete fassaade. Lindude vastane aktsioon on üks osa linnavõimude kampaaniast, mis keskendub Veneetsia välisilme parandamisele ning linna puhastamisele.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:54
Otsi:

Ava täpsem otsing